serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ilona Ptak, „Śmiertelny cios”

Wracamy do sprawy z 2015 r., czyli śmierci Bartosza...

Ilona Ptak, „Śmiertelny cios”

Wracamy do sprawy z 2015 r., czyli śmierci Bartosza... ROZWIŃ

Ilona Ptak, „Śmiertelny cios”

Wracamy do sprawy z 2015 r., czyli śmierci Bartosza Zająca w Bytomiu. Na zlecenie Prokuratury Krajowej pod lupę wzięto śledztwo Prokuratury Rejonowej w Bytomiu. Czy doszło do niedopełnienia obowiązków służbowych? Dlaczego na wyrok trzeba było czekać tak długo i dlaczego syn znanego bytomskiego biznesmena, wciąż nie trafił za kratki?

Władysław Rybiński, „Impuls taksówkarza”

Reportaż o taksówkarzach-wolontariuszach, którzy często jako pierwsi ratują ludzkie życie na ulicach Warszawy. Wyposażeni w odpowiedni sprzęt, po przejściu fachowych szkoleń, zorganizowali wewnętrzną sieć ratunkową i mają już na koncie sporo osiągnięć na wagę życia i śmierci.

Monika Meleń, „Niezła babka”

Bohaterką jest Izabela Sopalska-Rybak, polska rugbystka na wózku, autorka bloga internetowego Kulawa Warszawa, która oswaja i pozwala innym oswajać bardzo trudną do okiełznania chorobę - stwardnienie rozsiane.

Andrzej Mańkowski, „Żyjemy normalnie”

Odrobina pięknej letniej Polski, gdy za oknem sroga zima. Z wizytą w sołectwach gminy Tarłów, w powiecie opatowskim. Poznajemy garstkę mieszkańców tych wsi, którzy z miłości do ojcowizny, starają się pozostać rolnikami. Najbardziej doskwiera im samotność, więc apelują o wizyty turystów. ZWIŃ