serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Bez winy”

Taksówkarz pod wpływem amfetaminy śmiertelnie potrąca na oznakowanym przejściu...

Paweł Kaźmierczak, „Bez winy”

Taksówkarz pod wpływem amfetaminy śmiertelnie potrąca na oznakowanym przejściu... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Bez winy”

Taksówkarz pod wpływem amfetaminy śmiertelnie potrąca na oznakowanym przejściu dla pieszych młodą kobietę. Prokuratura zatrzymuje mu prawo jazdy. Pomimo tego, taksówkarz wciąż jeździ autem. Co więcej, sąd który otrzymuje informacje o tym, że mężczyzna łamie prawo… nie wyciąga wobec niego żadnych konsekwencji i zwraca mu prawo jazdy.

Ernest Saj, „Wyrok na fałszywych zeznaniach”

Nasz reporter zdobywa nowe informacje w sprawie mężczyzn skazanych na podstawie fałszywych zeznań. Już sąd apelacyjny miał wątpliwości co do prawidłowości orzeczenia niższej instancji. Ustaliliśmy, że świadkowie byli opłacani lub zastraszani. Czy dzięki naszym ustaleniom zapadnie inny wyrok? Szansą na ratunek dla naszych bohaterów pozostaje Sąd Najwyższy i Prokuratura Krajowa.

Krzysztof Glondys, „Matki karimatki”

Historia matek chorych dzieci, które leczone są w szpitalu. Przez 24 godziny opiekują się dziećmi. Mówią, że są traktowane jak osoby niewidzialne, kiedy zbyt interesują się pociechami, uznawane są za nadopiekuńcze. Spotykają się z problemami ze strony personelu medycznego. Nie mogą się pogodzić z takim etykietowaniem.

Paweł Kaźmierczak, „Eksmisja cd.”

Wracamy też do sprawy eksmisji pani Żanety, którą komornik w asyście policji siłą eksmitował z jednego z mieszkań komunalnych w Milanówku, w którym mieszkała od 40 lat. Burmistrz miasta uznała, że aby taki lokal jej przysługiwał, musi porzucić dorywczą pracę w Niemczech, z której się utrzymywała i zarejestrować jako bezrobotna w urzędzie pracy w mieście. Nasza bohaterka mówi co się zmieniło od emisji reportażu? ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy