serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ewa Poczar, „Szczęście w nieszczęściu”

Szymon Kania z Libiąża w sierpniu dostał...

Ewa Poczar, „Szczęście w nieszczęściu”

Szymon Kania z Libiąża w sierpniu dostał... ROZWIŃ

Ewa Poczar, „Szczęście w nieszczęściu”

Szymon Kania z Libiąża w sierpniu dostał nowe życie. Spał, gdy w jego mieszkaniu wybuchł pożar. Życie uratował mu pies i przypadkowy przechodzień. Zbigniew Czernikowski, górnik z Mysłowic, gdy tylko usłyszał wołanie o pomoc, jako jedyny ruszył na ratunek młodemu mężczyźnie.

Ernest Saj, „Duch”

Les Gondor, przedsiębiorca z Zachodniego Pomorza od lat walczy, jak sam twierdzi, z duchem. Jego rzekomy dług wykupił nikomu nieznany, tajemniczy multimilioner z Ghany. Według dokumentów, Augustine Duodoo prowadzi rozległe interesy na całym świecie. W jedną ze spółek notowanych na warszawskiej giełdzie zainwestował ponad 570 milionów złotych. Jak to możliwe, że nikt go nie widział, funkcjonariusze ABW uważają go za ducha, a FBI nie odnalazła żadnych jego śladów istnienia? Kiedy wymiar sprawiedliwości wydaje się bezradny, Les Gondor postanowił odnaleźć go na własną rękę.

Dorota Grabowska, „Sprawa egzotyczna”

Rok temu organy ścigania udaremniły nielegalny handel egzotycznymi zwierzętami w okolicach Gietrzwałdu koło Olsztyna. Prokuratura zabezpieczyła blisko 100 zwierząt, które jeszcze żyły, część - już zdechła w klatkach. Zwierzęta zostały przekazane pod opiekę Fundacji Epikrates z Lublina, ale - mimo regulacji i uzgodnień ani prokuratura, ani policja, ani gmina nie poczuwają się do odpowiedzialności za ich utrzymanie. Tymczasem handlarz oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami i nielegalny obrót chronionymi gatunkami, nadal prowadzi swój biznes.

Agnieszka Gola, Serce dla braci cd.”

Pół roku temu, w lutym, jeszcze nie wiedzieliśmy, jak zakończy się ta historia. Pokazaliśmy historię Alana i Olafa - braci, których połączył jeden los. Chłopcy od urodzenia cierpią na kardiomiopatię i nie przeżyją, jeśli nie dostaną nowych serc. Jedyną szansą był przeszczep serc. Po emisji reportażu znaleźli się dawcy, chłopcy pomyślnie przeszli transplantacje i wreszcie mogli opuścić szpital, by wrócić do domu. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy