serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ilona Ptak, „Zdrowie na kredyt”

Manipulacja, wykorzystywanie słabości. Najpierw jesteśmy zapraszani na darmowe...

Ilona Ptak, „Zdrowie na kredyt”

Manipulacja, wykorzystywanie słabości. Najpierw jesteśmy zapraszani na darmowe... ROZWIŃ

Ilona Ptak, „Zdrowie na kredyt”

Manipulacja, wykorzystywanie słabości. Najpierw jesteśmy zapraszani na darmowe badania, później słyszymy niepokojącą diagnozę. Dostajemy propozycje pakietu leczniczego. Okazuje się, że później musimy za to zapłacić fortunę. Tak działają pseudo kliniki żerujące na ludzkiej nieświadomości i zasadzie, że na swoje zdrowie postawią wszystkie pieniądze. Pozostaje pytanie, czy rzeczywiście byli chorzy.

Paweł Kaźmierczak, „Nie wiem, co kombijnują”

Dlaczego ktoś za wszelką cenę próbuje zmienić wersje wydarzeń w jednym z klubów w Tarnowie? Ofiarą pobicia stał się tam będący w cywilu, po służbie, funkcjonariusz policji. Został skatowany przez pracowników ochrony. Wszystko jest na kamerach monitoringu, są zeznania świadków. Wydawało by się, że sprawa jest prosta, a jednak komu zależy na jej zatuszowaniu?

Bożydar Pająk, „Oddam obiad”

Pani Hania płacze na klatce schodowej przed drzwiami mieszkania, bo syn zabrał pieniądze. Podobnych ludzi w Elblągu jest wielu. Marta pomyślała kiedyś, że to co zostaje jej z obiadu trafia do śmieci, a jest przecież tak wiele osób potrzebujących. Skrzyknęła kilku znajomych i stworzyli inicjatywę Oddam Obiad Elbląg. Pomagają nie tylko w zapewnieniu jedzenia potrzebującym, ale również rozwiązywaniu ludzkich dramatów.

Agnieszka Gola, „Polubić szewca”

Ma ponad 700 polubień na portalu społecznościowym. Dla niego to czarna magia. Ale świadczy o popularności i zaufaniu jakim cieszy się starej daty rzemieślnik – szewc z Warszawy – pan Adam. Wraz z przyjaciółmi walczy o zachowanie wydawało by się wymierającego zawodu. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy