Paweł Kaźmierczak, „Eksport dzieci”

„Polskie sądy zabrały dziecko matce i wydały bezwzględnym handlarzom...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Eksport dzieci”

„Polskie sądy zabrały dziecko matce i wydały bezwzględnym handlarzom...

Paweł Kaźmierczak, „Eksport dzieci”

„Polskie sądy zabrały dziecko matce i wydały bezwzględnym handlarzom... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Eksport dzieci”

„Polskie sądy zabrały dziecko matce i wydały bezwzględnym handlarzom psami. Układ sędziowsko-urzędniczy sprzedaje za granicę kolejne dziecko” – te informacje przekazuje Roman P., który przedstawia się jako prezes stowarzyszenia, walczącego o ochronę praw dzieci i ich rodzin. Po trzech miesiącach pracy nad reportażem docieramy do informacji, że Roman P. ukrywa się przed organami ścigania. Prezes nieistniejącego stowarzyszenia szkaluje ludzi w mediach, w internecie, nikt nie sprawdza jego informacji, nikt nie pociąga go do odpowiedzialności za rzucanie fałszywych oskarżeń. Kim jest mężczyzna?

Barbara Jendrzejczyk, „Sen o Nandze”

Głośna, dramatyczna, kontrowersyjna wyprawa na Nanga Parbat. I on - Tomek „Czapkins” Mackiewicz, który ze snu o Nandze już się nie obudził... Gdzieś w tle brzmią trudne pytania o moralność, granice ryzyka, odpowiedzialność za dzieci, partnera.

Bożydar Pająk, „Dieta ze śmietnika”

Pomidory, pomelo, chleb i inne rzeczy przydatne do spożycia wyciągają z kontenerów. Część ląduje w lodówce - Adeliny i Karoliny, a część zanoszą na tak zwane foody, czyli wspólne gotowanie posiłków, które potem rozdawane są potrzebującym na krakowskiej ulicy. ZWIŃ