serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Justyna Andersz-Rychter, „Tygrysy na części”

Co się dzieje z tygrysami, które trafiły do...

Justyna Andersz-Rychter, „Tygrysy na części”

Co się dzieje z tygrysami, które trafiły do... ROZWIŃ

Justyna Andersz-Rychter, „Tygrysy na części”

Co się dzieje z tygrysami, które trafiły do poznańskiego ZOO z polsko-białoruskiej granicy? Ich historia poruszyła serca Polaków. Pomoc dla wyniszczonych, niemal zamęczonych tygrysów płynie z różnych stron kraju. Jesteśmy w epicentrum zdarzeń i pokazujemy emocje towarzyszące sprawie, ogromne zaangażowanie pracowników ogrodu zoologicznego, ale też przypominamy o procederze jaki ujawnia się przy okazji takich sytuacji – handlu zwierzętami na części.

Ilona Ptak, „Niebezpieczny wybryk”

Sprawa niby drobna, a jednak niepokojąca. Podróżujący samochodem seniorzy zostali obrzuceni kamieniami z wiaduktu przez rozbawioną młodzież. Kierowca samochodu przy pomocy świadka zdarzenia zawzięli się, złapali sprawców i odprowadzili na komisariat. Liczyli, że młodzi ludzie dostana porządną nauczkę. Zdarzenia jednak potoczyły się inaczej i to raczej seniorzy zostali ukarani niż bezrefleksyjna młodzież. Policja i sąd zlekceważyły sprawę. Przy okazji ujawniło się ogromne niechlujstwo w jej prowadzeniu.

Monika Skrzypczak, „Mela w Ameryce”

Po wielu sygnałach od widzów wracamy do sprawy małej Meli. Zawitaliśmy z krótką wizytą do USA, gdzie kilka miesięcy temu dziewczynka z rodzicami trafiła na serię operacji. Dzięki wsparciu widzów udało się zebrać znaczącą część kwoty potrzebnej na zabieg chirurgiczny stóp dziewczynki. Jak wygląda jej rehabilitacja, postępy w rekonwalescencji, jak czuje się rodzina na dalekiej obczyźnie.

Bożydar Pająk, „Pojąć głębię”

Charyzmatyczna szefowa maleńkiego browaru oraz jej fantastyczni pracownicy podczas turnusu wypoczynkowego w Turcji. Głęboka woda, do której wrzuca swoich ludzi to momenty, na które oni czekają, a ona wpisała je w swoją autorską metodę na prowadzenie przedsiębiorstwa społecznego... ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy