serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Czy poznamy prawdę?”

To był przykład skandalicznie prowadzonego śledztwa. Prokuratura umorzyła...

Paweł Kaźmierczak, „Czy poznamy prawdę?”

To był przykład skandalicznie prowadzonego śledztwa. Prokuratura umorzyła... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Czy poznamy prawdę?”

To był przykład skandalicznie prowadzonego śledztwa. Prokuratura umorzyła sprawę twierdząc, iż był to nieszczęśliwy wypadek w pracy. Rodzina chciała by poznać przyczynę, dlaczego zginął ich ojciec. Jak relacjonują, ktoś umyślnie niszczył dowody i zmył wodą krew z miejsca, w którym znaleziono ciało.

Dawid Sawicki, „W sieci”

Ukradli im tożsamość. Posłużyli się nią do oszustwa. Na ich konto wyłudzili pieniądze, które teraz oni muszą spłacać. Teraz codziennie budzą się ze strachem, że znowu ktoś ich gdzieś wykorzysta.

Władysław Rybiński, „Szkoła na blizny”

Polscy misjonarze zorganizowali szkolę dla dzieci z Republiki Środkowoafrykańskiej. I to szkołę muzyczną. Uważają, że muzyka pozwala zabliźnić rany w sercach i umysłach dzieci, które doświadczyły wojny.

Bożena Klimus, „Egipski team wolontariatu”

Nie tylko Polacy pomagają na drugim końcu świata. W ramach „międzynarodowej wymiany dobroci” w Hospicjum Cordis w Gliwicach, już kilka lat temu zaprosiło do siebie wolontariuszy z zagranicy. Byli wolontariusze z Indii, Pakistanu, Chile, Kirgizji, Białorusi, Malezji, Turcji i wielu innych krajów. Teraz na pomoc osobom z najcięższymi chorobami zdecydowali się studenci medycyny z Egiptu.

Izolda Czmok-Nowak, „Zołza i perła”

Historia o niezwykłej miłości. On jest niepełnosprawny, niemówiący i na wózku, ona się nim opiekuje. Najpierw spotykali się w sieci. Później postanowili spotkać w Realu. Na początku nie było mowy o miłości. Aż coś nagle pstrykało i dziś wzajemnie się darzą uczuciem. ZWIŃ