serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Andrzej Tomczak, „Strażacka zatoczka w ogródku pani Skowron”

Fragmenty działek należące do rodziny...

Andrzej Tomczak, „Strażacka zatoczka w ogródku pani Skowron”

Fragmenty działek należące do rodziny... ROZWIŃ

Andrzej Tomczak, „Strażacka zatoczka w ogródku pani Skowron”

Fragmenty działek należące do rodziny Skowronów i pani Anny Pawłowskiej zabrał Urząd Miasta Gdyni. Na terenie tych nieruchomości chce wybudować zatoczkę do zawracania pojazdów straży pożarnej. Właściciele gruntów twierdzą, że wcale nie o ich bezpieczeństwo chodzi, bo inspiratorem wywłaszczenia jest ich sąsiad, który potrzebuje parkingu.


Paweł Kaźmierczak, „Co tam się stało?”

Przez trzy dni nikt nie udzielił pomocy Cezaremu Dylewskiemu. Mężczyzna uległ poważnemu wypadkowi podczas pracy. Do zdarzenia doszło na terytorium Francji, Właściciel polskiej firmy, w której był zatrudniony mężczyzna – według świadków – celowo zwlekał z wezwaniem pomocy. Przedsiębiorca zniknął nie ponosząc żądnych konsekwencji zdarzenia.


Paweł Gregorowicz, „Na straży porządku?”
Podczas interwencji policyjnej państwo Przybyś zostali brutalnie potraktowani mimo swojego podeszłego wieku. Pani Jadwiga miała złamaną nogę, jej mąż został mocno potłuczony. Ich zdaniem, funkcjonariusze przekroczyli swoje uprawnienia i zachowali się nieadekwatnie do sytuacji. Policja twierdzi, że to 75-latek był agresywny, a wszystko odbyło się zgodnie z prawem.


Natalia Nylec, „Próba sił”

Mateusz wpadł w złe towarzystwo. Zaczęły się narkotyki, alkohol, drobne przestępstwa. Źle by skończył, gdyby nie jego ojciec, Postawił warunek – alko kurator lub poprawczak, albo on. Na prostą pozwoliły mu wyjść sporty siłowe, którymi zainteresował go tata. Teraz chłopak pobija rekordy świata. ZWIŃ