serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „To jest psychol”

Jan Kossakowski 20 lat przesiedział w zamkniętym zakładzie...

Paweł Kaźmierczak, „To jest psychol”

Jan Kossakowski 20 lat przesiedział w zamkniętym zakładzie... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „To jest psychol”

Jan Kossakowski 20 lat przesiedział w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Postawiono mu zarzut próby podpalenia, za co groziło do 3 lat więzienia. Kilkanaście dni temu sąd po raz kolejny zajął się jego sprawą. Tym razem lekarze, którzy do tej pory uznawali mężczyznę za osobę psychicznie chorą, która musi być izolowana zmienili zdanie. Został zwolniony, w tym w czym stał.


Alina Suworow i Maciej Piotrowski, „Nietykalni”

Dla lokatorów to strach, przemoc, brak pomocy, a dla niektórych śmierć – to wynik działania czyścicieli kamienic. Przedstawiamy kolejną odsłonę gehenny mieszkańców kamienicy z działalnością czyścicieli współpracujących z pracownikami pewnego banku. Proces sprawców toczy się od trzech lat, ale prokuratura nie zajęła się zleceniodawcami.


Dominik Piechowicz, „Ulica Rysia”

Pan Ryszard Król to typowa „złota rączka”. Ten mieszkaniec warszawskiej Pragi z niczego potrafi zrobić cuda. Doceniają to i korzystają z jego usług liczni sąsiedzi.


Monika Skrzypczak, „Siad, łapa i uśmiech”

Pani Ala zaczęła realizować swoją pasję fotografując swoje dwa psy. Dziś pozują jej psiaki z całej Polski. Dzięki tym zdjęciom znajdują nowy dom i czułych właścicieli. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy