serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Śmiertelna pułapka”

Młoda dziewczyna na rolkach, poruszając się po ścieżce rowerowej,...

Paweł Kaźmierczak, „Śmiertelna pułapka”

Młoda dziewczyna na rolkach, poruszając się po ścieżce rowerowej,... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Śmiertelna pułapka”

Młoda dziewczyna na rolkach, poruszając się po ścieżce rowerowej, wjechała wprost pod koła samochodu. Budowa ścieżki nie była zakończona, a wydział ruchu drogowego komendy stołecznej policji ostrzegał miasto, że trasa stwarza zagrożenie. Ścieżki nikt nie zabezpieczył przed użytkowaniem i nie oznakował. Winą za śmierć obarczono wyłącznie samą nastolatkę. Żaden z urzędników dotychczas nie poniósł kary, a rodzina opłakuje dziewczyny i walczy o sprawiedliwość.

Andrzej Tomczak, „Wycena”

Wszyscy cieszymy się, że w Polsce powstają nowoczesne drogi i mamy lepszy komfort podróżowania. Niestety jest też druga strona medalu. Zgodnie ze specustawą drogową, organy państwa mają prawo wywłaszczyć właścicieli nieruchomości pod budowę drogi publicznej. I chętnie z tego korzystają, a właściciele czują się oszukani i okradzeni przez państwo w majestacie prawa, bo wyceny odszkodowawcze mają mało wspólnego z cenami rynkowymi.

Władysław Rybiński, „Dentysta z dalekiego kraju”

Doktor Mateusz Nowicki to polski dentysta z pasją leczący zęby małych i dużych pacjentów w Republice Środkowoafrykańska, docierając do nich łodzią.

Agnieszka Gola, „Smartfonowi zombi”

Uzależnienie od smartfonów zbiera śmiertelne żniwo. Statystyki wypadków drogowych z udziałem osób, które nie podnoszą wzroku znad telefonu są zatrważające. Jak sobie z tym poradzić? Swój sposób znalazły Tramwaje Warszawskie. Nakręciły klip, w którym przestrzegają przed „smartfonowymi zombie”. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy