serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

„Śmierć na izbie wytrzeźwień”, Ernest Saj

53-letni Jan Łusiak zostaje znaleziony półprzytomny, oparty...

„Śmierć na izbie wytrzeźwień”, Ernest Saj

53-letni Jan Łusiak zostaje znaleziony półprzytomny, oparty... ROZWIŃ

„Śmierć na izbie wytrzeźwień”, Ernest Saj

53-letni Jan Łusiak zostaje znaleziony półprzytomny, oparty o ławkę przy sklepie spożywczym. Na miejsce przyjeżdża straż miejska, która wzywa karetkę. Pogotowie stwierdza, że mężczyzna jest pijany i zawiadamia policję, która przewozi go na izbę wytrzeźwień. Wiadomo, że pan Jan przez kilkanaście godzin leży w celi na podłodze bez ruchu, w jednej pozycji. Okazuje się, że nikt nie sprawdził, czy mężczyzna faktycznie był pijany. W rzeczywistości objawy wywołane były krwiakiem w mózgu. Pan Jan umiera. Z izby wytrzeźwień znika zapis z kamer monitoringu.

„Sklep widmo”, Dominik Piechowicz

Kilka tygodni wyprzedaży sprzętu AGD po atrakcyjnych cenach i setki oszukanych klientów. Sklep-widmo hot-agd.pl, choć działał w Internecie zaledwie 3 tygodnie, to na jego konto wpłynęło ponad 400 tysięcy złotych a żaden z klientów do tej pory nie otrzymał zakupionego towaru.

„Mazurski ołów ciąg dalszy”, Anna Żakowiecka-Krysiak

Sukces bohaterów reportażu „Mazurski ołów sprzed lat”. Wreszcie, po latach protestów, walki w urzędach i procesów sądowych, mieszkańcom Korsz koło Kętrzyna na Mazurach udało się pozbyć huty ołowiu, która zanieczyszczała okolice rakotwórczymi substancjami. Zakład dłużej nie może tam działać - marszałek województwa wygasił pozwolenie na jego działalność.

„Dobro kołem się toczy”, Ilona Ptak

Wszystko zaczęło się od jednego małego rowerka, który Damian Żurawski, młody społecznik z Sosnowca, podarował chłopcu z pobliskiego domu dziecka. Wkrótce, okazało się, inne dzieci też marzą o swoich dwóch kółkach. I tak, z jednej niewinnej zbiórki, zrodziła się ogólnopolska akcja zbierania używanych rowerów, które Damian wspólnie ze swoim dziadkiem czyści i naprawia w garażu, aby potem rozdać dzieciom w domach dziecka. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy