serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Małgorzata Orłowska, „Konto”

Wojciech Zdybel dowiedział się, że na kontach bankowych, które są...

Małgorzata Orłowska, „Konto”

Wojciech Zdybel dowiedział się, że na kontach bankowych, które są... ROZWIŃ

Małgorzata Orłowska, „Konto”

Wojciech Zdybel dowiedział się, że na kontach bankowych, które są do niego przypisane, narasta zadłużenie. Został wezwany na policję i oskarżono go o wyłudzenie i próbę wyłudzenia pieniędzy. Twierdzi, że jedyna osoba, która mogła to zrobić to pracownik banku, ale to on stanie przed sądem.


Waldemar Wiśniewski, Katarzyna Pawlina, „Fabryki psów”

Jeśli chcemy kupić rasowego psa z niesprawdzonej hodowli powinniśmy wiedzieć, że bardzo często stoi za tym cierpienie wielu zwierząt. Patrole interwencyjne pogotowia dla zwierząt podejmuje interwencje w takich „firmach”. Policja i prokuratura niechętnie podejmują się takich spraw.


Ernest Saj, „R1234yf”

Nowy czynnik chłodzący do klimatyzacji w samochodach, zgodnie z dyrektywą unijną powinien być stosowany w całej Unii w nowych autach od 2014 r. Tyle, że nie jest doskonały. W przypadku pożaru , w kontakcie z wodą, tworzy kwas fluorowodorowy, który jest wdychany przez skórę. W małych ilościach powoduje raka, w dużych potrafi rozpuścić szkło.


Bożena Klimus, „Uwięzione słowa”

Problem jąkania może być powodem braku akceptacji i depresji. Są jednak miejsca, w których prowadzona jest skuteczna terapia. ZWIŃ