serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Błazeński wygłup...”

Podążamy tropem niepokojących informacji dotyczących ośrodka rehabilitacyjno – wychowawczego...

Paweł Kaźmierczak, „Błazeński wygłup...”

Podążamy tropem niepokojących informacji dotyczących ośrodka rehabilitacyjno – wychowawczego... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Błazeński wygłup...”

Podążamy tropem niepokojących informacji dotyczących ośrodka rehabilitacyjno – wychowawczego dla niepełnosprawnej młodzieży w Świdnicy. Czy podopieczni placówki mogli być tematem kpin i nieobyczajnych zachowań ze strony personelu?

Justyna Andersz-Rychter, „Dom Dziadka”

Pan Ryszard po śmierci syna walczy o opiekę nad trojgiem wnuków. Chłopcy już raz trafili do Domu Dziecka i nie chcą słyszeć o powrocie. Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że nad dziadkiem wisi widmo spłaty kredytu, który syn zaciągnął tuż przed śmiercią, aby wybudować dom dla rodziny.

Andrzej Mańkowski, „Pogodzona”

W 1995 roku, 15-letnia wówczas Justyna Moroz - Nasuro straciła rodziców w wyniku wybuchu gazu w jednym z gdańskich wieżowców. Z powodu depresji wywołanej ogromną tęsknotą za rodzicami i przyrodnią siostrą, wyskoczyła z 4 piętra budynku. To był cud. Przeżyła. Dziś mija 25 lat od tego wydarzenia. Okazuje się, że w każdym czasie i w każdych okolicznościach ważne jest jedno, aby mieć u boku kogoś bliskiego, z kim można iść przez życie na dobre i na złe.

Monika Skrzypczak, „Lucy Zwycięzca”

Charyzmatyczna Lucyna Kornobys – „Sportowiec bez barier” 2019 roku. Jako młoda dziewczyna uległa wypadkowi na stoku narciarskim. W konsekwencji niewłaściwego leczenia nie mogła się samodzielnie poruszać, ale jej silna osobowość i wsparcie siostry bliźniaczki pomogły odzyskać wiarę w sens życia. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy