serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

„Magazyn Ekspresu Reporterów” ze złotą Telekamerą „Tele Tygodnia”Paweł Kaźmierczak, „Zakładnik”...

„Magazyn Ekspresu Reporterów” ze złotą Telekamerą „Tele Tygodnia”Paweł Kaźmierczak, „Zakładnik”... ROZWIŃ

„Magazyn Ekspresu Reporterów” ze złotą Telekamerą „Tele Tygodnia”Paweł Kaźmierczak, „Zakładnik”

Artur Lara wyjechał na kontrakt do miasta Al-Kut w Iraku. Na jago konto wpłynęło 3 mln dolarów na poczet zaliczki na budowę osiedla mieszkaniowego. Pieniądze zniknęły jednak z jego konta. Został oszukany przez nieuczciwych kontrahentów. Od dwóch lat jest bezprawnie przetrzymywany w Iraku.Łukasz Kowalski, „Egzamin z człowieczeństwa”

Adedeji Akintayo Sunday ma 28 lat. Jest obywatelem Nigerii. Jako jeden z siedmiorga rodzeństwa zdecydował się na studia w Polsce. Czesne za studia na Akademii Polonijnej w Częstochowie wyniosło ponad 6,5 tys. euro,. Sytuacja skomplikowała się, kiedy nie otrzymał wizy w Polsce. Od pół roku stara się o zwrot pieniędzy.Izabella Szukalska, „Chłopaki nie płaczą”

Wszystko układało się dobrze do śmierci żony. Wtedy życie Pawła i jego ojca skomplikowało się. Ojciec musiał zostawić pracę, by opiekować się niepełnosprawnym synem. Choć żyją w bardzo trudnych warunkach, to nie poddają się.Barbara Jędrzejczyk, „Dj Piotrek”

Piotr ma kilkanaście lat. Wspólnie z ojcem opiekują się chorą mamą. To przykład chłopaka, który musiał wcześnie dorosnąć przez sytuację, w której się znalazł. Realizuje swoją pasję i zarabia pieniądze. ZWIŃ