Katarzyna Handerek, „Powrót”

Antoni Bojanowski stracił mieszkanie na warszawskiej Starówce. Wynajął go mężczyźnie, który...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Katarzyna Handerek, „Powrót”

Antoni Bojanowski stracił mieszkanie na warszawskiej Starówce. Wynajął go mężczyźnie, który...

Katarzyna Handerek, „Powrót”

Antoni Bojanowski stracił mieszkanie na warszawskiej Starówce. Wynajął go mężczyźnie, który... ROZWIŃ

Katarzyna Handerek, „Powrót”

Antoni Bojanowski stracił mieszkanie na warszawskiej Starówce. Wynajął go mężczyźnie, który podstępnie posłużył się jego danymi i sprzedał nieruchomość. Po naszym reportażu, sąd zmienił zapis w księdze wieczystej i przywrócił własność panu Antoniemu.

Dorota Grabowska, „Upadły”

Tadeusz Lalak był właścicielem jednego z największych i najbardziej nowoczesnych gospodarstw na Lubelszczyźnie. Stracił cały majątek. Dziś walczy o przetrwanie i sprawiedliwość. Jego problemy zaczęły się w 2010 roku od współpracy z Łukaszem B., który obecnie jest poszukiwany listem gończym za oszustwa i wyłudzenia. Rolnik powierzył mu budowę hali produkcyjnej za kilka milionów złotych, na którą sam wziął kredyt.

Władysław Rybiński, „Wujek˛

Tadeusz Gołąbek całe swoje życie mieszkał z rodzicami. Po ich śmierci, dom przejęła jego siostra. Dziś mężczyzna nie ma gdzie się podziać, po tym jak jego rodzina w środku zimy odcięła mu prąd, wodę i dostęp do opału.

Jakub Ćwirlej, „Gdzie ta złotówka”

Jeden z najbardziej znanych ośrodków hipoterapii stanął na skraju bankructwa. Do Chrząstówka koło Człuchowa przyjeżdżały na rehabilitację rodziny z dziećmi cierpiącymi na porażenie mózgowe z całej Polski. Dziś budynki przypominają ruinę. Należą do stowarzyszenia „Dwa serca”, które od lat pogrąża się w długach. Próbę ratowania stowarzyszenia podjął Kazimierz Jagodziński. Jednak, kiedy mężczyzna zaczął przyglądać się finansom „Dwóch serc”, dawni członkowie postanowili doprowadzić do natychmiastowej likwidacji organizacji pozarządowej. ZWIŃ