serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Będziesz nam dzieci rodzić”

Na portalach społecznościowych wyszukują atrakcyjne kobiety i...

Paweł Kaźmierczak, „Będziesz nam dzieci rodzić”

Na portalach społecznościowych wyszukują atrakcyjne kobiety i... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Będziesz nam dzieci rodzić”

Na portalach społecznościowych wyszukują atrakcyjne kobiety i zaczynają z nimi niewinny dialog. Potem padają propozycje związane m .in. innymi z rodzeniem na potrzeby tych gości dzieci. Kiedy kobiety próbują zerwać kontakt, pojawiają się groźby. 

Monika Skrzypczak, „Życie między tirami” 

W Strzelnie przecinają się trzy drogi krajowe i nie ma ono obwodnicy. Liczba wypadków z udziałem pieszych zmusiła mieszkańców do strajków. 

Anna Żakowiecka-Krysiak, „Dzicy lokatorzy” 

Pani Teresa ciężko zachorowała, przeszła przeszczep wątroby, ze szpitala trafiła na kilka miesięcy pod opiekę syna. W tym czasie wynajęła mieszkanie. Teraz nie może wrócić do siebie, ponieważ lokal zajmują dzicy lokatorzy. 

Bożydar Pająk, „Przewodnik” 

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się wycieczki po Nowej Hucie, podczas których uczestnicy wysłuchują ciekawych opowieści o miejscach i ludziach z tej dzielnicy. O Nowej Hucie opowiada pan Tadeusz – bezdomny, podopieczny Fundacji Los Polacos.

Justyna Andersz-Rychter, „Tygrysy - odjazd”

Poznańskie zoo opuściły najsławniejsze tygrysy. Wracamy do nich, aby pokazać rozmach przedsięwzięcia i towarzyszące wyjazdowi emocje. Ta historia wciąż budzi ogromne zainteresowanie w naszym kraju. Będziemy dysponować m.in. nagraniami z załadunku, który odbywać się będzie bez udziału kamer, za to w obecności ekipy antyterrorystycznej. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy