serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alina Suworow, „Skazany”

Agata i Andrzej najpierw pogubili się w życiu. Byli uzależnieni...

Alina Suworow, „Skazany”

Agata i Andrzej najpierw pogubili się w życiu. Byli uzależnieni... ROZWIŃ

Alina Suworow, „Skazany”

Agata i Andrzej najpierw pogubili się w życiu. Byli uzależnieni od alkoholu, dopuszczali się drobnych przestępstw. Potem wykonali tytaniczną pracę, aby wrócić na prostą. Teraz sytuacja znów poważnie skomplikowała się. A początkiem była interwencja w obronie rodziny wobec handlarzy narkotyków. I mimo, że wieś jest mu wdzięczna, może to nie wystarczyć... Andrzej znów może trafić za kraty.

Bożena Klimus, „Co będzie dalej...”

Przypominamy sprawę trojaczków i ich rodziców z „Drużyny A”. Na początku było bieganie między inkubatorami, Ratowanie życia wcześniaków i małe radości jak pierwsze samodzielne przełknięcie pokarmu przez dzieci. Maluchy okazały się chore, Aleksander ma niedosłuch, Alicja czterokończynowe porażenie mózgowe i problemy ze wzrokiem, a Ania ma padaczkę, porażenie mózgowe i odwarstwienie siatkówki przez co niw widzi. Ale rodzice walczą o nie. Teraz, po kilku latach, wszystko co dzieciom się uda, to – choć dla zwykłego człowieka może nie znaczyć nic – dla rodziców jest kolejnym sukcesem.

Kamil Kastelik, „Fundamenty dobra”

Wracamy też do wielodzietnej rodziny Brończyków. Każdy jej członek na coś cierpi. Jednak się nie poddawali i żyli miłością do siebie, choć dwukrotnie w ciągu roku w wyniku pożaru tracili cały majątek. Powoli odbudowywali dom. Po naszym reportażu skala pomocy dla rodziny ze strony widzów przeszła najśmielsze oczekiwania. ZWIŃ