serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Justyna Burdon, „Mógł żyć”

Pan Andrzej nie doczekał badań. 64-latek zmarł w szpitalu....

Justyna Burdon, „Mógł żyć”

Pan Andrzej nie doczekał badań. 64-latek zmarł w szpitalu.... ROZWIŃ

Justyna Burdon, „Mógł żyć”

Pan Andrzej nie doczekał badań. 64-latek zmarł w szpitalu. Zmagającemu się z silnym bólem, wymiotami i biegunką mężczyźnie nie zrobiono ważnego badania. Miał na nie czekać aż trzy dni. Nie doczekał, zmarł przed wyznaczonym terminem. Wykrwawił się.

Dominik Piechowicz, „Matki naciągaczki”

Pani Daria była w trzeciej ciąży. Jej błogostan postanowiła przerwać miejscowa jednostka ZUS. W lipcu 2018 kobieta dostaje wezwanie w celu złożenia wyjaśnień związanych z przebiegiem jej działalności gospodarczej. Instytucja nakazuje dostarczenie całej dokumentacji z ostatnich 4 lat. Choć ubezpieczona robi to niezwłocznie, ZUS wstrzymuje jej wypłacanie świadczeń. Kobieta jest oficjalnie na L4, prowadzi firmę, ale ZUS nie wypłaca jej ani grosza. Takich jak pani Daria są setki, a może nawet tysiące.

Justyna Andersz-Rychter, „Takie ZOO”

Interwencja w prywatnym zoo, w którym przechowywano zwierzęta bez wymaganych pozwoleń i uprawnień. Rejestrację prywatnych ogrodów zoologicznych wykorzystują nielegalni hodowcy dzikich zwierząt.

Justyna Szubert-Kotomska, „Chcemy być sobą”

Za kilka dni święto kobiet. Naszymi bohaterkami są: Ewa Piątkowska - była mistrzyni świata w zawodowym boksie. Kobieta wyzwolona. O rodzinie nie myśli. Gotować nie lubi i nie potrafi. Uważa, że to strata czasu. Na drugim biegunie mamy Joannę Wilczek, matkę czwórki dzieci. Od wielu lat prowadzi rodzinny dom dziecka. Ma ponad setkę wychowanków. Alicja Majewska, kobieta ikona, która paradoksalnie, przez jedną piosenkę, stała się ekspertem od tematu: jak to jest być kobietą. No właśnie, jak to jest być kobietą w dzisiejszym świecie?

Władysław Rybiński, „Nie chcieli mnie słuchać”

Na moment przed koncertem z okazji 100. odcinka programu „Ocaleni” zapraszamy na reportaż o jednej z gwiazd wieczoru. Razem z Markiem Piekarczykiem zajrzymy za kulisy tej wielkiej imprezy. Legendarny wokalista grupy TSA. Rockman, juror „The Voice of Poland”, „The Voice Senior”. Człowiek, który co roku realizuje ok. 30 charytatywnych koncertów. Bierze aktywny udział w życiu swojego miasta Bochni. Jak sam mówi, przeszedł wiele - jako siedemnastolatek trafił na ulicę, walczył z depresją i niepełnosprawnością ojca. Jak mówi lubi, dawać. I dzieli się chętnie swoim czasem, talentem, znajomościami. Zawsze w celu, który uzna za istotny. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy