Paweł Kaźmierczak, „Załatwię Cię”

Przy konfrontacji policjant obywatel, ten drugi stoi na straconej...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Załatwię Cię”

Przy konfrontacji policjant obywatel, ten drugi stoi na straconej...

Paweł Kaźmierczak, „Załatwię Cię”

Przy konfrontacji policjant obywatel, ten drugi stoi na straconej... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Załatwię Cię”

Przy konfrontacji policjant obywatel, ten drugi stoi na straconej pozycji. Pani Barbara usłyszała zarzut naruszenia nietykalności funkcjonariusza i napaść na policjanta. Miała uciekać przed radiowozem. Jedynym dowodem obciążającym są zeznania stróżów prawa. Pojawił się jednak nowy dowód. Film z interwencji. Czy to policjant dopuścił się napadu na obywatela? Sprawą zajęła się już prokuratura.


Barbara Jendrzejczyk, „Ukarać system?”

W ciągu kilku miesięcy jego świat się zawalił. Emilowi Musiałowi w marcu zmarła mama, w sierpniu ojczym, a w październiku żona z dzieckiem. Mężczyzna uważa, że śmierć żony, która trafiła na oddział patologii ciąży, była wynikiem nieprawidłowości w leczeniu i błędów lekarskich. Mąż nie zamierza odpuszczać sprawy odejścia bliskich i zapowiada walkę do końca o wyciągnięcie konsekwencji wobec bliskich.


Aleksandra Grabowiecka, „Jeśli jest psie niebo”…

Iwona Kantorowicz prowadzi dom dla chorych i starych zwierząt „Chata zwierzaka”. Jak sama mówi nie jest to schronisko, ani przytulisko, tylko ostatnia przystań. I być może dlatego, że zwierzaki zdają sobie z tego sprawę, nie ma tam konfliktów czy wzajemnych ataków jej podopiecznych wobec siebie.


Dominik Piechowicz, „Jadłodzielnia”

Michał Piszczek i Sylwia Kowalska założyli „Jadłodzielnię” w Toruniu. Tu za darmo karmi osoby bezdomne i potrzebujące. Jak wyjaśnia, trudno jej było zrozumieć to, że jedni wyrzucają na śmietnik tony jedzenia, kiedy inni potrafią stać po trzy godziny na mrozie, aby cokolwiek zjeść. ZWIŃ