serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Justyna Andersz-Rychter, „Winna ofiara”

Ponad rok temu Anna Karbowniczak - wieloletnia dziennikarka...

Justyna Andersz-Rychter, „Winna ofiara”

Ponad rok temu Anna Karbowniczak - wieloletnia dziennikarka... ROZWIŃ

Justyna Andersz-Rychter, „Winna ofiara”

Ponad rok temu Anna Karbowniczak - wieloletnia dziennikarka „Głosu Wielkopolskiego” - zginęła potrącona przez busa podczas jazdy na rowerze. Prokuratura uznała, że rowerzystka wymusiła pierwszeństwo i sama spowodowała tragedię. Wnioski oficjalnego śledztwa stoją w sprzeczności z ustaleniami zespołu śledczego, który powołali dziennikarze „Głosu” oraz z wynikami ekspertyzy niezależnego biegłego sądowego.

Justyna Szubert-Kotomska, „To była taka zabawa”

Agnieszka Kolarz postanowiła przerwać milczenie i ujawnić prawdę o koszmarze, jaki przeżyła. W dzieciństwie - w wieku 12 lat - była wielokrotnie gwałcona i molestowana przez swojego szwagra. 15 lat później, ten sam mężczyzna - Jarosław B. - ponownie zgwałcił swoją ofiarę, wcześniej odurzając kobietę narkotykami. Sąd skazał go za to zaledwie na dwa lata więzienia w zawieszeniu. Wyrok na razie nie jest prawomocny. Mężczyzna nie odpowie za czyny pedofilskie, do których przyznał się w nagraniu - zgodnie z obowiązującym prawem, ich ściganie uległo już przedawnieniu.

Paweł Kaźmierczak, „Wyprowadzi nas na bruk!”

Ta inwestycja dla rodziny rolników z Podlasia miała być ich zabezpieczeniem na przyszłość. Jacek Gołko wraz z żoną zainwestowali w postawienie nowej obory wszystkie oszczędności. Małżeństwo dodatkowo wzięło pół miliona złotych kredytu. Budowę powierzyli Kamilowi R. , młodemu inżynierowi, który zainkasował pieniądze, a następnie pozostawił ledwo co rozpoczętą inwestycję oraz rodzinę rolników z zaciągniętym kredytem. Dla uwiarygodnienia, przedsiębiorca przedstawił dowody dokonanych zakupów, które okazały się jednak sfałszowane.

Jakub Ćwirlej, „Ekologiczna bomba”

Co stało się z silnie toksycznymi substancjami, które mogą powodować nawet mutację genów? Kilka lat temu zniknęły z dawnych zakładów chemicznych w Bydgoszczy. Tropy prowadzą do Świerkocina k. Grudziądza, gdzie Stanisław K. , właściciel wyrobiska po starej cegielni, zwiózł odpady nieznanego pochodzenia. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy