serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Agnieszka Woźniak „12 lat walki o dom”

Dramat starszego małżeństwa z Zabierzowa...

Agnieszka Woźniak „12 lat walki o dom”

Dramat starszego małżeństwa z Zabierzowa... ROZWIŃ

Agnieszka Woźniak „12 lat walki o dom”

Dramat starszego małżeństwa z Zabierzowa zaczął się w 2009 roku. Pani Stanisława chcąc zaciągnąć pożyczkę znalazła w internecie ogłoszenie parabanku. Warunkiem otrzymania kredytu było zastawienie domu. Po podpisaniu umowy u notariusza, okazało się, że nie był to dokument o udzieleniu pożyczki, ale o sprzedaży nieruchomości.

Alina Suworow, „Kamieniołom. Co będzie potem?”

Do Polski regularnie trafiają setki tysięcy ton odpadów z Niemiec. Część z nich zwożona jest do byłego kamieniołomu w Rębiszowie koło Jeleniej Góry. Czy są to odpady bezpieczne dla ludzi i neutralne dla środowiska? I czy zrzut opadów to faktycznie rekultywacja terenu?

Dominik Piechowicz, „Oni mają być szczęśliwi”

Kuba od urodzenia jest głęboko upośledzony. Dziś ma 22 lata. Opiekują się nim jego rodzice. Ojciec Kuby, pan Jacek jest przekonany, że może zadbać o przyszłość syna, gdy jego już zabraknie. W ten sposób zrodził się pomysł stworzenia nowoczesnego ośrodka dla osób niepełnosprawnych o nazwie Farma Dobrej Woli.

Andrzej Rajkowski, „Jelczem w Himalaje”

Maciej Pietrowicz, by uczcić pamięć o dokonaniach polskich himalaistów, organizuje wyprawę „Jelczem w Himalaje - śladami uczestników dawnych wypraw”. Wraz z Arkadiuszem Perygą i Krzysztofem Czaplickim odwzorują ekspedycję z ubiegłego wieku i w kwietniu 2021 wyruszą jelczem z Polski do Katmandu w Nepalu. Kraj po kraju będą opowiadać o niezwykłej historii złotej ery polskiego himalaizmu. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy