serwisy tvp

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Justyna Andersz-Rychter, „Odezwij się”

Historie rodzin, które od wielu lat czekają na swoich...

Justyna Andersz-Rychter, „Odezwij się”

Historie rodzin, które od wielu lat czekają na swoich... ROZWIŃ

Justyna Andersz-Rychter, „Odezwij się”

Historie rodzin, które od wielu lat czekają na swoich bliskich, zaginionych w niewyjaśnionych okolicznościach. Mieszanka skrajnych emocji. Jak radzą sobie bliscy zaginionych, zwłaszcza gdy żyje się często wyłącznie dla nieobecnych? Co będzie jak wrócą?

Faustyna Szebesta-Kowalska, „Wyszedłem na ludzi”

Bohater reportażu, pan Waldemar uważa, że ma osobisty dług wobec państwa, które go wychowało. Po przejściu na emeryturę znalazł własny sposób na spłatę zobowiązań. Uważa, że skoro państwo mu pomogło, musi spłacić swój dług. Społecznie sprząta śmieci wyrzucone przez innych na łonie przyrody.

Anna Żakowiecka - Krysiak, „Domek marzeń”

Mocno poturbowane przez los – niewidoma pani Ewa i Lenka jej cudowna 7-letnia córeczka, lada moment trafić mogą na bruk. Obie cierpią na zespół Crouzona, czyli genetyczną deformacje twarzoczaszki. Lenka, dzięki szczodrości darczyńców, przechodzi kolejne operacje, by jej mózg mógł się normalnie rozwijać. Problemem jest mieszkanie, którego obie nigdy nie miały.

Bożydar Pająk, „Ekologiczne nawrócenie”

Ludzie z tzw. trudną przeszłością, zatrudnieni w przedsiębiorstwie społecznym zajmującym się elektromobilnością, ruszają w daleką drogę używając samochodów elektrycznych. Opowiadają o sobie, a także o misji, którą obudził w nich ten, do którego zmierzają. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy