Marta niepokoi się o ciągle chorą Anię. Wiktor sugeruje, że mógłby ją obejrzeć jego kolega...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

M jak miłość  odc. 927

Marta niepokoi się o ciągle chorą Anię. Wiktor sugeruje, że mógłby ją obejrzeć jego kolega...

M jak miłość 

odc. 927

Marta niepokoi się o ciągle chorą Anię. Wiktor sugeruje, że mógłby ją obejrzeć jego kolega... ROZWIŃ

Marta niepokoi się o ciągle chorą Anię. Wiktor sugeruje, że mógłby ją obejrzeć jego kolega - słynny profesor Kazan. Po badaniu lekarz oznajmia Marcie i Andrzejowi, który przyleciał specjalnie z Berlina, że rezonans wykazał guza przysadki mózgowej. Prawdopodobnie konieczna będzie operacja. Budzyński obiecuje, że razem będą walczyć o zdrowie ich córki.
Agnieszka zostawia Izę z opiekunką Nadią. W pracy zwierza się Tomkowi,że żyje w ciągłej niepewności - czy Ewa wróci po dziecko? Z trudem stara się nie przywiązywać się do dziewczynki.
Wieczorem u Olszewskiej pojawia się Ewa. Agnieszka mówi jasno, że nie odda jej Izy póki nie przekona się, że nie bierze narkotyków. A o tym, kto ma zająć się dzieckiem, zdecyduje sąd.
Mirka nie może dojść do siebie po pobiciu, odrzuca pomoc Jankowskiego. Tomek wpada w złość, gdy widzi Marcina całującego rudowłosą kobietę. Bierze nieznajomą za Agnieszkę. W domu Zosia opowiada o zabawnej pomyłce i reakcji Tomka, ale Gosi nie jest do śmiechu. Marcin chce znowu mieszkać u Chodakowskich - po tym jak Weronika wyrzuciła go ze swojego mieszkania za spotkania z innymi kobietami. Łukasz spędza czas z Zuzą - na przygotowaniach do matury i pocałunkach... ZWIŃ