serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Londyńczycy  odc. 11/I , sezon 1

Staś wkrótce rozpoczyna naukę w innej szkole, którą Ewa bardzo zachwala. Chłopcu nie podoba się,...

Londyńczycy 

odc. 11/I , sezon 1

Staś wkrótce rozpoczyna naukę w innej szkole, którą Ewa bardzo zachwala. Chłopcu nie podoba się,... ROZWIŃ

Staś wkrótce rozpoczyna naukę w innej szkole, którą Ewa bardzo zachwala. Chłopcu nie podoba się, że będzie musiał nosić mundurek.
Asia znów mieszka u Marioli. Dziewczyna chce ją wyciągnąć w miasto, umówiła się ze swoim Angolem. Niebawem Derek przychodzi po Mariolę. Drzwi otwiera Asia, która natychmiast rozpoznaje chłopaka. Rzekomy Anglik zostaje demaskowany.
Paweł mówi Jamesowi, że nie udało się skopiować dysku komputera Foksa. Asia nie chciała się na to zgodzić i w dodatku zerwała z nim. Nieoczekiwanie James wyrzuca do kosza wymówienie Pawła.
\Marcin odprowadza Stasia do domu. Synowi trudno zrozumieć, dlaczego nie może mieszkać z ojcem. Żegnają się przed domem Niny, gdzie chłopak mieszka z matką. Ale Staś nie wchodzi do środka, postanawia śledzić ojca.
Asia pracuje jako kelnerka w barze. Nagle dzwoni jej telefon. W słuchawce słyszy głos Weroniki, która prosi ją, by przyszła do niej do biura. Weronika próbuje wyciągnąć od niej powód jej odejścia z pracy.
Asia pojawia się na budowie u Darka. Niespodziewanie spotyka tam Andrzeja, który zajeżdża swoim barobusem. Poznaje też jego wspólnika, Romka. Nagle ich samochód atakują Turcy z pobliskich barów z kebabami, próbując zniszczyć auto konkurencji. Dochodzi do bójki. ZWIŃ