Beata próbuje namówić Łukasza, by pomógł Arturowi. Policjant jednak nie chce wplątać się w kłopoty....

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Leśniczówka  odc. 194 , sezon 4 (odc. 137 - 222)

Beata próbuje namówić Łukasza, by pomógł Arturowi. Policjant jednak nie chce wplątać się w kłopoty....

Leśniczówka 

odc. 194 , sezon 4 (odc. 137 - 222)

Napisy: polskie

Beata próbuje namówić Łukasza, by pomógł Arturowi. Policjant jednak nie chce wplątać się w kłopoty.... ROZWIŃ

Beata próbuje namówić Łukasza, by pomógł Arturowi. Policjant jednak nie chce wplątać się w kłopoty. Między zakochanymi dochodzi do kłótni. Niedługo później Wigrowski i Kowalski aresztują Kurka za fałszywy alarm bombowy. Zdenerwowany Artur pędzi do leśniczówki. Niestety, Beatka nie jest w stanie mu pomóc. Za to Wigrowski w czasie przesłuchania sugeruje Kurkowi, że powinien wezwać swojego prawnika, a potem podpowiada Krawczykowi, jak on i Kurek mogą wykaraskać się z kłopotów. Po południu Łukasz jedzie do Beaty, by ją przeprosić. Niestety, Jedynak znowu źle odczytuje sytuację.
Krawczyk przesłuchuje Magdę. Chce przygotować swoją klientkę na napastliwe pytania mecenas Izdebskiej. Tymczasem Jacek przed sklepem spotyka swoich kolegów. Mężczyźni dziwią się, że Mądrasiński ma przy sobie narzędzia, farby, etc. Ten informuje ich, że sprzedał samochód. Koledzy dochodzą do wniosku, że pokłócił się z ukochaną. Chwilę po wejściu Jacka do sklepu zjawia się Magda. Mężczyźni pewni, że zaraz dojdzie do awantury próbują odwieść Ździebłowską od zakupów. Ona jednak jest nieugięta. W drzwiach sklepu o mały włos nie zderza się z Lucjanem. Mężczyzna obrzuca ją wściekłym spojrzeniem i odchodzi. Jeden z kolegów Jacka prosi, by poczęstował go papierosem, jednak Podolski nie reaguje. Za to Magda zaczyna wypytywać mężczyzn o papierosy. Okazuje się, że Lucjan pali dwie paczki dziennie. Ździebłowska zaczyna domyślać się, przez kogo zmarła Zofia Podolska. Postanawia porozmawiać z Lucjanem.
Kasia i Konrad rozmawiają z Wojtkiem na wideo chacie. Po wysłuchaniu ich propozycji terapeuta jest wniebowzięty. Jednak Lesiński nieco studzi jego zapał. Potem Ruszczycówna i leśniczy jadą do nieużywanego budynku należącego do nadleśnictwa. Kasia opowiada, jak to jej ojciec prowadził tu zajęcia dla studentów. Niebawem zjawia się Matuszewski i przyłapuje Kasię i Konrada in flagranti. Potem wyjaśnia, że nie tylko oni są zainteresowani wynajęciem budynku. Gdy zakochani wracają do leśniczówki, okazuje się, że Wojtek nie wytrzymał i przyjechał obejrzeć nową siedzibę. ZWIŃ