Zaskoczony Krzysztof przygląda się siedzącym przy stole ojcu i kobiecie w mundurze. W końcu Jerzy...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Leśniczówka  odc. 192 , sezon 4 (odc. 137 - 222)

Zaskoczony Krzysztof przygląda się siedzącym przy stole ojcu i kobiecie w mundurze. W końcu Jerzy...

Leśniczówka 

odc. 192 , sezon 4 (odc. 137 - 222)

Napisy: polskie

Zaskoczony Krzysztof przygląda się siedzącym przy stole ojcu i kobiecie w mundurze. W końcu Jerzy... ROZWIŃ

Zaskoczony Krzysztof przygląda się siedzącym przy stole ojcu i kobiecie w mundurze. W końcu Jerzy przedstawia synowi swojego gościa. Hanna Rogulska dziękuje starszemu Majewskiemu za kolację i zbiera się do wyjścia. Następnego dnia rano Krzysztof próbuje podpytać ojca o jego znajomą. Jerzy wyjaśnia, iż nie widzieli się od dwudziestu lat. Kilka godzin później do biura Majewskiego wpada Robert ma dla przyjaciela propozycję biznesową. Ich rozmowę przerywa telefon od Natalii. Krzysztof umawia się z nią na spotkanie. Szypińska pyta Majewskiego, czy wie, co dzieje się z Grzymowskim.
Bogdan wpada w złość, kiedy dowiaduje się, że Olga była na komendzie i zgłosiła zaginięcie Daniela. Potem spotyka się z Mirosem. Komandos tłumaczy mu, że muszą być cierpliwi. Karcz chce natychmiastowych efektów poszukiwań. Tymczasem przygnębiona Jasińska trafia do LasPostu. Aniela i Piotr wypytują ją, co się stało. Nagle zjawia się Janusz. Oświadcza Oldze, że przemyślał sprawę. Razem jadą na komendę. Tam Karcz oświadcza Nowackiemu, że Daniel żyje, ale został porwany. Wieczorem Janusz i Olga oglądają zdjęcia Daniela z dzieciństwa. Nagle ktoś dzwoni do drzwi. Gdy Karcz otwiera, okazuje się, że to Kowalski. Policjant aresztuje Janusza!
Romans Beatki i Łukasza kwitnie w najlepsze. Para spędza ze sobą romantyczną noc. Rano do leśniczówki zagląda Krawczyk. Opowiada Jedynak, jak bardzo przeżył jej sprawę z Cześkiem. Przy okazji dodaje, iż wysłał skargę na Wigrowskiego. Beata jest przerażona Biegnie do LasPostu i próbuje wycofać pismo Krawczyka. Prawnik robi wszystko, by jej pomóc. Niebawem komenda w Białoleśni dostaje zawiadomienie o podłożeniu bomby w LasPoście! Do Leśniczówki jadą pirotechnicy, a Krawczyk przeszukuje zaplecze punktu pocztowego ZWIŃ