19 kwietnia obchodzimy 76. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. O akcji Żonkile opowiadają Karolina...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

kulturalni.pl  13.04.2019

19 kwietnia obchodzimy 76. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. O akcji Żonkile opowiadają Karolina...

kulturalni.pl 

13.04.2019

19 kwietnia obchodzimy 76. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. O akcji Żonkile opowiadają Karolina... ROZWIŃ

19 kwietnia obchodzimy 76. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. O akcji Żonkile opowiadają Karolina Sakowicz oraz Kajetan Prochyra z Muzeum POLIN.
Gościem programu jest Barbara Wrońska. Piosenkarka opowiada o solowej płycie „Dom z ognia”, najnowszym utworze „Serce” i życiowych zmianach.
Z okazji Dnia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej rozmawiamy z dyrektorem Muzeum Katyńskiego Oddziały Martyrologicznego Muzeum Wojska Polskiego, Sławomirem Frątczakiem.
W Berlinie odbywa się wystawa projektów Roberta Koniecznego. O wystawie i twórczości architekta, rozmawiamy z Michałem Lisińskim, wieloletnim współpracownikiem Roberta Koniecznego.
Do księgarni trafił książka „Polska miłość” o Wojciechu Młynarskim i jego wizji miłości. W studiu gości redaktor pozycji Michał Nalewski.
Zbliża się 12. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard Off Camera. O programie wydarzenia rozmawiamy z Karoliną Myśliwiec. ZWIŃ