serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ktokolwiek widział...  26.05.2018

Paweł Matoga, ma 50 lat, zaginął 3 marca 2018 r. w Krakowie na osiedlu Dąbie....

Ktokolwiek widział... 

26.05.2018

Paweł Matoga, ma 50 lat, zaginął 3 marca 2018 r. w Krakowie na osiedlu Dąbie.... ROZWIŃ

Paweł Matoga, ma 50 lat, zaginął 3 marca 2018 r. w Krakowie na osiedlu Dąbie. Jeszcze ok. godz. 13 dzwonił do swojej partnerki powiedzieć, że jedzie do domu na obiad. Już do niego nie dotarł. Kobieta szukała mężczyzny przez 10 dni na własną rękę. Dopiero 13 marca zgłosiła zaginięcie na policji. Okazało się wtedy, że mężczyzna był legitymowany tuż po zaginięciu. Policjanci nie wiedzieli jeszcze wtedy, że jest poszukiwany. To pokazuje jak ważne jest, by zaginięcia zgłaszać od razu i nie czekać 24 czy 48 godzin.

Przypominamy wciąż nierozwiązaną sprawę Stanisława Andrzeja Dębińskiego (54 lata). Mężczyzna zaginął 7 grudnia 2011 roku w Kutnie (woj. łódzkie). W dniu zaginięcia wyszedł z domu ok. godz. 18. Ostatni raz był widziany w sklepie w dzielnicy Sklęczki.

W studio programu rozmawiamy telefonicznie z matką zaginionego Bogusława Mirowskiego (37 lat) z Rawy Mazowieckiej (woj. łódzkie). Mężczyzna zaginął na przełomie stycznia i lutego 2015 roku. Podczas, kiedy ostatni raz widział się z matką, mówił, że wyjeżdża, nie powiedział dokąd i z kim. Rodzina nie przyjęła tych deklaracji na poważnie. Po mężczyźnie od tej pory ślad zaginął. ZWIŃ