15-letnia Sara Sroka pochodzi z miejscowości Rybna w Małopolsce. Od miesiąca przebywała w Młodzieżowym Ośrodku...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ktokolwiek widział...  25.06.2022

15-letnia Sara Sroka pochodzi z miejscowości Rybna w Małopolsce. Od miesiąca przebywała w Młodzieżowym Ośrodku...

Ktokolwiek widział... 

25.06.2022

15-letnia Sara Sroka pochodzi z miejscowości Rybna w Małopolsce. Od miesiąca przebywała w Młodzieżowym Ośrodku... ROZWIŃ

15-letnia Sara Sroka pochodzi z miejscowości Rybna w Małopolsce. Od miesiąca przebywała w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Goniądzu. 30 maja 2022 r. nastolatka uciekła z ośrodka. Gdzie i z kim aktualnie przebywa 15-latka?

34-letni Dawid Kucięba z Grudziądza zaginał 19 maja tego roku. Około 11:00 wyszedł z domu przy ul. Grunwaldzkiej, zabierając plecak. Ostatni raz był widziany w okolicy przepompowni, potem trop się urywa.

39-letni Bartosz Dzieciniak z Brzeska zaginał 13 kwietnia. Rano wyszedł z domu, mówiąc rodzicom z którymi mieszka, że wybiera się do Szczecina żeby załatwić prywatne sprawy. Jeszcze około 21:00 skontaktował się z mamą. To był ostatni kontakt, potem telefon ucichł.

17-letni Michał Sosabowski, od 15 lat mieszka z mamą w Londynie. 9 czerwca zniknął, po raz ostatnie był widziany na stacji metra w centrum miasta. Kilka dni później jego zaginięcie zgłosił polskiej policji tata chłopaka.

W studiu gościmy dr Magdalene Rode – psycholog. Porozmawiamy o ucieczkach nastolatek z ośrodków wychowawczych i o specyfice działania takich ośrodków. ZWIŃ