Wyszedł z domu w nocy, gdy domownicy spali. Od dnia zaginięcia, czyli od 3 lipca,...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ktokolwiek widział...  23.07.2022

Wyszedł z domu w nocy, gdy domownicy spali. Od dnia zaginięcia, czyli od 3 lipca,...

Ktokolwiek widział... 

23.07.2022

Wyszedł z domu w nocy, gdy domownicy spali. Od dnia zaginięcia, czyli od 3 lipca,... ROZWIŃ

Wyszedł z domu w nocy, gdy domownicy spali. Od dnia zaginięcia, czyli od 3 lipca, nie dał znaku życia. Trwają poszukiwania 57-letniego Krzysztofa Kaźmierczaka z Nowego Podlecka w województwie mazowieckim.

Jakub Latusek, 34-letni mieszkaniec Katowic, 26 czerwca odwiedził swoją rodzinę w Tychach. Następnego dnia pojechał do Oświęcimia, skąd z kolegą miał ruszyć w stronę Niemiec - prawdopodobnie do Berlina lub Hamburga. Był to jego siódmy już wyjazd, choć mężczyzna nie zna języka niemieckiego, nigdy nie miał żadnych problemów. Nic więc nie wskazywało na to, że może zaginąć.

Piotr Latos to 36-latek pochodzący z Dąbrowy Górniczej w wojewódzkie śląskim, który od 10 lat mieszka i pracuje w Holandii. Ostatnio w miejscowości Heerlen, w fabryce IKEI. Mieszka w hotelu pracowniczym, w tej samej miejscowości. 26 marca zadzwonił do mamy, powiedział, że skradziono mu telefon i wkrótce odezwie się ponownie. Ale się nie odezwał – do dziś.

26-letni Krystian Leśniak ostatni raz widziany był 26 czerwca, około 9.30 w rejonie ul. Babinicza w Krakowie, w pobliżu domu w którym mieszka. Od kiedy rodzice zgłosili jego zaginięcie, policja dostaje wiele informacji, że Krystian jest widywany w różnych częściach Polski. ZWIŃ