serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ktokolwiek widział...  23.03.2019

Paweł Siudak zaginął 2 marca 2019 roku w Krakowie. Zaginiony wybrał się do znanego hotelu...

Ktokolwiek widział... 

23.03.2019

Paweł Siudak zaginął 2 marca 2019 roku w Krakowie. Zaginiony wybrał się do znanego hotelu... ROZWIŃ

Paweł Siudak zaginął 2 marca 2019 roku w Krakowie. Zaginiony wybrał się do znanego hotelu w centrum miasta, gdzie odbywało się spotkanie zawodowe. Wraz z kolegami około godz. 2:30 wybrał się do klubu przy ul. Gazowej. Tam nie wpuszcza go ochrona, znajomi natomiast wchodzą. Kamery monitoringu zarejestrowały Pawła pod klubem o godz. 2:50 i to był ostatni ślad. Niestety monitoring nie obejmuje już części chodnika, gdzie można by było zauważyć, gdzie oddala się Paweł.

Psy w Grupie Karkonoskiej GOPR - Karkonosze to jeden z najbardziej niebezpiecznych terenów górskich. Ratownicy podkreślają, że właśnie tu dochodzi do największej liczby lawin. Pierwszymi psami ratowniczymi były bernardyny, a chwili obecnej używa się też takich ras jak: border collie, owczarki niemieckie, labradory. Psy na lawinisku potrafią oznaczyć obecność człowieka nawet pod 6 metrowymi zwałami śniegu.

Mariusz Pryłowski (29 lat) zaginął 21 grudnia 2018 w Kościanie (Wielkopolska). Ostatni raz był widziany przez lekarza szpitala Neuropsychiatrycznego w Kościanie, dokąd trafił po kolejnej ucieczce z Domu Pomocy Społecznej we Wrońcu, którego był pensjonariuszem. Mężczyzna jest ubezwłasnowolniony, gdyż cierpi na schizofrenię. W studio rozmawiamy telefonicznie z Robertem Pryłowskim – bratem.” ZWIŃ