serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ktokolwiek widział...  22.02.2020

28-letni Karol Olkowski z Torunia, zaginął 22 stycznia br. Pokłócił się z partnerką i wyszedł...

Ktokolwiek widział... 

22.02.2020

28-letni Karol Olkowski z Torunia, zaginął 22 stycznia br. Pokłócił się z partnerką i wyszedł... ROZWIŃ

28-letni Karol Olkowski z Torunia, zaginął 22 stycznia br. Pokłócił się z partnerką i wyszedł z domu. Kilka miesięcy temu stracił pracę – czy to było jednym z powodów zniknięcia? Dostaliśmy informację, że mężczyznę wiózł kierowca TIR-a, który wysadził go w Puławach na Lubelszczyźnie.

32-letni Paweł Kozłowski z Tczewa, zaginął 7 lutego br. po odwiezieniu córki do szkoły. Później widziano go w supermarkecie, a kilka godzin później policja dostała zgłoszenie o płonącym samochodzie, który – jak się później okazało – był autem zaginionego. Mailem wysłał list pożegnalny do żony… Czy 32-latek mógł mieć depresję? Depresja to jedna z najczęstszych przyczyn zaginięć – właśnie ruszyła 10. kampania akcji społecznej „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję”. O problemie z tą chorobą, która dotyka coraz większą liczbę Polaków rozmawiamy z śląskim konsultantem ds. psychiatrii dr Tomaszem Mędralą.

16-letnia Oliwia Ziółkowska 29 stycznia uciekła z placówki opiekuńczo-wychowawczej w Wyszkowie. To nie pierwsza ucieczka dziewczyny. Zwykle jednak po kilku dniach wracała. Tym razem najprawdopodobniej przyczyną ucieczki była decyzja sądu rodzinnego o przeniesieniu jej do Wrocławia do placówki zamkniętej.

20-letni Filip Grochala z Węgorzewa zaginął w lutym 2018 r. w Niemczach. Z kolegą autostopem podróżował do Hiszpanii. W nocy z 13 na 14 lutego nocowali na dworcu głównym w Bonn. Nad ranem okazało się, że filip zniknął. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy