serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ktokolwiek widział...  19.05.2018

25 maja na świecie obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego. Przy tej okazji wracamy do...

Ktokolwiek widział... 

19.05.2018

25 maja na świecie obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego. Przy tej okazji wracamy do... ROZWIŃ

25 maja na świecie obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego. Przy tej okazji wracamy do sprawy zaginionego chłopca z Katowic, która pozostaje nierozwiązana od 19 lat. Jakub Jaworski miał niespełna 5 lat, gdy 8 stycznia 1999 roku w Katowicach w dzielnicy Szopienice, zniknął z własnego podwórka. Tego dnia po południu udał się do swojego kolegi z pobliskiej kamienicy, miał o 16 wrócić na obiad. Od tego czasu słuch po nim zaginął. Hipotezy jakie zakładano to utonięcie oraz… uprowadzenie. Do dzisiaj ciała chłopca nie odnaleziono. Matka zaginionego, wierzy, że ten żyje. Policja wraca do sprawy.

Zdzisław Gubała (82 lata) 12 stycznia 2018 roku około 11 wyszedł z domu w Wymysłowie, w woj. śląskim i poszedł do lasu. Niestety nie wrócił. Mężczyzna, mimo podeszłego wieku, często chodził na spacery. Jego zdrowie jednak ostatnio podupadało, miał zaniki pamięci.

W studio programu rozmawiamy telefonicznie z siostrą zaginionego Arkadiusza Daniela Bochenka (29 lat) z Tczewa (woj. pomorskie). Mężczyzna zaginął 11 kwietnia 2018 r. Ostatni raz kontaktował się z siostrą, wysyłając niepokojącą wiadomość. Jego rzeczy znaleziono przy brzegu Wisły. ZWIŃ