serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ktokolwiek widział...  19.01.2018

45-letni Robert Pietrusiak zaginął z 4 na 5 lipca 2013 r. Pochodzi z miejscowości Piasek...

Ktokolwiek widział... 

19.01.2018

45-letni Robert Pietrusiak zaginął z 4 na 5 lipca 2013 r. Pochodzi z miejscowości Piasek... ROZWIŃ

45-letni Robert Pietrusiak zaginął z 4 na 5 lipca 2013 r. Pochodzi z miejscowości Piasek w woj. zachodniopomorskim. Tego dnia spotkał się ze swoim kolegą nad rzeką Odrą. Kiedy Robert nie wrócił na noc, jego matka zaczęła się niepokoić i wypytywać sąsiadów. Okazało się, że na miejscu obaj mężczyźni spożywali alkohol. Kolega Roberta twierdzi, że ten utopił się, choć brak na to wystarczających dowodów. Dlaczego nie wezwał więc pomocy? Co tak naprawdę stało się nad rzeką? Próbujemy to ustalić.

49-letni Alfred Sołtys z Gliwic na Śląsku wyjechał w maju 2017 r. do pracy w Holandii. Miał tam pracować w ogrodnictwie. Niestety 22 maja 2017 r. z niewiadomych przyczyn kontakt telefoniczny nagle się urwał. Rodzina od tego czasu nie wie, co się z nim dzieje. W domu czekają na niego jego bliscy, w tym siostra, która w naszym studiu apeluje o pomoc do rodaków przebywających w Holandii.

Przypominamy także wciąż nierozwiązaną sprawę 62-letniego Bogusława Ryby z Celin w Świętokrzyskiem, który zaginął 6 września 2017 r. Rano wyszedł z domu do pobliskiego lasu na grzyby. Do dziś po mężczyźnie nie ma śladu. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy