2 marca 2003 r. kobieta sprzątająca pociąg relacji Warszawa - Przemyśl dokonała makabrycznego odkrycia. W...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ktokolwiek widział...  18.06.2022

2 marca 2003 r. kobieta sprzątająca pociąg relacji Warszawa - Przemyśl dokonała makabrycznego odkrycia. W...

Ktokolwiek widział... 

18.06.2022

2 marca 2003 r. kobieta sprzątająca pociąg relacji Warszawa - Przemyśl dokonała makabrycznego odkrycia. W... ROZWIŃ

2 marca 2003 r. kobieta sprzątająca pociąg relacji Warszawa - Przemyśl dokonała makabrycznego odkrycia. W jednej z toalet znalazła ludzką głowę owinięta w ręczniki oraz w worek aluminiowy. Dodatkowo były widoczne ślady wycięcia policzków i innych części twarzy. Kim był sprawca.

Marcin Pacek zaginął w nocy z 16 na 17 września 2008 roku, gdy wszyscy domownicy jeszcze spali. Miał wtedy 16 lat. Pozostał po nim jedynie list, z którego mogłoby wynikać, że świadomie postanowił opuścić rodzinny dom. Policja prowadząc działania poszukiwawcze, 18 września rano odnalazła na moście nad Wisłą jego rzeczy: rower, plecak i dokumenty.

17-letni Jakub Kopeć Z Tomaszowa Mazowieckiego W Łódzkiem zaginął 16 maja. Około 7-ej jak zawsze wyszedł z domu przy ulicy Seweryna Sterlinga do szkoły – ale tam nie dotarł. Dwa dni później ustalono, że jego telefon po raz ostatni zalogował się w Łodzi w jednym z hosteli.

Wydział Kryminalny KMP w Mysłowicach prowadzi czynności identyfikacyjne związane z ustaleniem tożsamości osoby, której ciało znaleziono jesienią 2020 roku.

23-letni Artur Białucha z miejscowości Kozioł w Województwie lubelskim powiedział bliskim, że wyjeżdża do pracy do Francji,. To było na początku lutego 2014 roku. Chwilę później kontakt się urwał, w sierpniu rodzina zgłosiła zaginięcie. ZWIŃ