serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ktokolwiek widział...  17.10.2020

Dwie poszukiwane przez nas osoby są całe i zdrowe! Dariusz Stępień, który zaginął 10 maja...

Ktokolwiek widział... 

17.10.2020

Dwie poszukiwane przez nas osoby są całe i zdrowe! Dariusz Stępień, który zaginął 10 maja... ROZWIŃ

Dwie poszukiwane przez nas osoby są całe i zdrowe! Dariusz Stępień, który zaginął 10 maja 2017 roku w Czechach, został odnaleziony we Włoszech, a Diana Kowalczyk z Kędzierzyna Koźla, która zaginęła 23 czerwca 2019 roku odnalazła się w Łodzi.

Marcin Woźniak z Zamościa zaginął 18 lipca 2020 roku w Danii w miejscowości Videbeck. Zagranicę, do pracy udawał się regularnie. Tym razem, zaraz po przyjeździe zadzwonił do mamy, by powiedzieć, że jest już na miejscu, potem przez 3 tygodnie źle się czuł i chciał wracać. Wyszedł w nocy nie zabrawszy ze sobą żadnych rzeczy i zaginął. Na lewej ręce ma blizny, na szyi nosi gruby łańcuszek.

Klaudia Sadkowska, 23 latka i jej 10 miesięczny synek zaginęli 8 sierpnia w Pradze Czeskiej. Jej mama ostatni raz rozmawiała z nią w dniu zaginięcia. Dziewczyna ma charakterystyczny tatuaż – kokardkę w okolicy żeber.

Witold Damps zaginął 25 sierpnia 2020 r. Opiekował się swoją schorowaną matką. Wyszedł z domu i nie wrócił. Wcześniej trafił na oddział udarowy szpitala w Chojnicach.

Zdzisław Gubała z Wodzisławia Śląskiego zaginął w styczniu 2018 r. Wracamy do tej sprawy, o której mówiliśmy zaraz po zaginięciu. O szczegółach mówi jego córka Krystyna Kaczamrvzyk. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy