Emilia Andrzejczyk zaginęła 8 sierpnia 2007 r. Miała wtedy 25 lat. Pochodzi z miejscowości Bartoszyce...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ktokolwiek widział...  11.06.2022

Emilia Andrzejczyk zaginęła 8 sierpnia 2007 r. Miała wtedy 25 lat. Pochodzi z miejscowości Bartoszyce...

Ktokolwiek widział... 

11.06.2022

Emilia Andrzejczyk zaginęła 8 sierpnia 2007 r. Miała wtedy 25 lat. Pochodzi z miejscowości Bartoszyce... ROZWIŃ

Emilia Andrzejczyk zaginęła 8 sierpnia 2007 r. Miała wtedy 25 lat. Pochodzi z miejscowości Bartoszyce w województwie warmińsko-mazurskim. W 2006 r. postanowiła wyjechać w celach zarobkowych do Hiszpanii. Kobieta pracowała przy zbiorach. Emilia Andrzejczak ostatni raz kontaktowała się z matką 7 sierpnia 2007 r. Była zadowolona, mówiła że dostała pracę w barze. Potem kontakt z kobietą się urwał…Od tego zaginięcia minęło 15 lat, jednak do redakcji dotarły nowe informacje.

15-letni Patryk Kilanowski zaginął we wtorek 24 maja. Około godziny 6:00 nastolatek wyszedł z domu z miejscowości Brzozówka (kujawsko-pomorskie) w celu udania się do szkoły w Czernikowie. Do szkoły niestety nie dotarł. Do dnia dzisiejszego nie skontaktował się z rodziną. Następnego dnia na komisariat został przyniesiony plecak nastolatka odnaleziony przez przypadkowego mężczyznę na moście imienia Józefa Piłsudskiego w Toruniu.

17-letnia Laura Leśniak zaginęła 15 maja. Wyszła wtedy z domu przy ul. Romana Dmowskiego w Sosnowcu. Około 14-tej po raz ostatni rozmawiała telefonicznie z mamą. Teraz telefon dziewczyny jest nieaktywny, ale prawdopodobnie wzięła ona ze sobą dokumenty.

Aktualizujemy sprawę poszukiwań Fabiana Zydora. Od kilku tygodni w miejscowości Pyzdry trwa przeszukiwanie terenu. Policja twierdzi, że Fabian został zamordowany. ZWIŃ