serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ktokolwiek widział...  11.04.2020

41-letni Rafał Haładus z Zawiercia zaginął 6 sierpnia 2018 r. Był na utrzymaniu ciotki. Wiadomo,...

Ktokolwiek widział... 

11.04.2020

41-letni Rafał Haładus z Zawiercia zaginął 6 sierpnia 2018 r. Był na utrzymaniu ciotki. Wiadomo,... ROZWIŃ

41-letni Rafał Haładus z Zawiercia zaginął 6 sierpnia 2018 r. Był na utrzymaniu ciotki. Wiadomo, że dzień wcześniej wyszedł zbierać puszki, na czym sobie dorabiał. Trafił do szpitala, z którego uciekł. Był uzależniony od alkoholu...

Sylwester Rdes ze wsi Lisowola na Mazowszu zaginął 19 lutego 2007 r. Minęło 13 lat, a rodzina nadal nie wie co się stało. Rozmawiamy telefonicznie z Małgorzatą Skłodowska, siostrą zaginionego.

35-letni Dawid Rapita z Gorzowa Wielkopolskiego zaginął 12 lutego 2020 r. Rano wyszedł z domu, Następnego dnia jego matka dowiedziała się od synowej, że nie wrócił na noc. Policja odnalazła jego samochód z przrebitą oponą kilkadziesiąt kilometrów od domu w Kunowicach, niedaleko granicy z Niemcami.

Zaginięcia to bardzo często trudne zagadki kryminalne. Jak w ich rozwiązywaniu pomaga nauka? W jaki sposób działają w takich przypadkach specjaliści od kryminalistyki?

Mateusz Żukowski z Ujazdowa na Lubelszczyźnie zaginął 26 maja 2007 r. Miał wtedy 10 lat. Wyszedł z domu z kolegami. Miał wrócić po 2 godzinach i iść z ojcem na ryby. Kiedy się nie pojawił, ojciec natychmiast rozpoczął poszukiwania. Jego koledzy kilkukrotnie zmieniali swoją relację. Mówili, że odprowadzili go do domu, innym razem, że rozstali się nad rzeką. Wieczorem policja odnalazła ubrania chłopca, ale sprawa jest cały czas umarzana. O sprawie mówi ojciec chłopca Andrzej Żukowski. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy