34-letni Dawid Kucięba z Grudziądza dnia 19 maja wychodzi z domu, zabiera ze sobą plecak...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ktokolwiek widział...  02.07.2022

34-letni Dawid Kucięba z Grudziądza dnia 19 maja wychodzi z domu, zabiera ze sobą plecak...

Ktokolwiek widział... 

02.07.2022

34-letni Dawid Kucięba z Grudziądza dnia 19 maja wychodzi z domu, zabiera ze sobą plecak... ROZWIŃ

34-letni Dawid Kucięba z Grudziądza dnia 19 maja wychodzi z domu, zabiera ze sobą plecak i znika. Po śmierci matki załamał się, czy miało to związek z jego nagłym zniknięciem?

43-letni Julian Wodziński zaginął w Menheim w Niemczech dnia 20 października 2021 r. Mężczyzna był wtedy w pracy, podczas przerwy wybrał się do pobliskiego sklepu spożywczego. Od tamtego czasu nikt go nie widział.

38-letni Marcin Krajniewski z Bydgoszczy 9 maja wychodzi z domu i znika. Później okazuje się, że tego dnia miał wypadek samochodowy, a 10 maja ostatni raz widziany jest przy ulicy Smoleńskiej. Zakrojone poszukiwania nie przynoszą rezultatu, do dnia dzisiejszego mężczyzna nie odnalazł się.

37-letni Paweł Mich znika w nocy z 11 na 12 stycznia tego roku. Wyszedł z mieszkania w Trzciankach i już nie wrócił. Podczas poszukiwań okazało się, że był widziany w Ułężu i Drążgowie.

20-letni Jakub Sączawa wyszedł z domu rodzinnego w Szprotawie przy ulicy Wolności, dnia 14 kwietnia 2021 r. Po paru tygodniach od zaginięcia policjanci odnajdują jego zepsuty telefon w parku Słowiańskim w Szprotawie. ZWIŃ