Wszyscy teraz dokładnie dezynfekujemy swoje domy. Czego nie wolno używać przy przedszkolakach? Boję się, że...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Wszyscy teraz dokładnie dezynfekujemy swoje domy. Czego nie wolno używać przy przedszkolakach? Boję się, że...

Wszyscy teraz dokładnie dezynfekujemy swoje domy. Czego nie wolno używać przy przedszkolakach? Boję się, że... ROZWIŃ

Wszyscy teraz dokładnie dezynfekujemy swoje domy. Czego nie wolno używać przy przedszkolakach? Boję się, że albo nie zabiję zarazków albo zaszkodzę dziecku.

Co z dziecięcymi zabawkami, takimi jak klocki i lalki. Staramy się uważać, ale czy np. koronwirus z ubrań może przedostać się na zabawki. Robi się coraz cieplej i kurtki nie będą stanowiły juz bariery.

Czy przekrwione oczy, brak apetytu i kłopoty trawienne mogą być objawem koronawirusa, czy nasz 12-latek raczej nie stosuje się do naszych zaleceń i kiedy jesteśmy w pracy po prostu gra godzinami na komputerze?

Jestem w 34 tygodniu ciąży i z dużym prawdopodobieństwem mogę zacząć rodzić przed terminem. Czy po porodzie w szpitalu może mi zostać ograniczony kontakt z dzieckiem z powodu obawy przed koronawirusem i jak chronić wcześniaka przed zarażeniem. Kiedy wcześniak nabierze takiej odporności jak mają jego rówieśnicy urodzeni w terminie? Na pytania odpowiada dr Aneta Górska, ordynator Oddziału Pediatrii Szpitala Dziecięcego im. pro dr med. J. Bogdanowicza w Warszawie. ZWIŃ