W jednej z łódzkich bram zostaje zamordowany Marek Szeptak, który pracował jako streetworker dla Stowarzyszenia...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Komisarz Alex  odc. 206 – Niewygodny świadek , sezon 17

W jednej z łódzkich bram zostaje zamordowany Marek Szeptak, który pracował jako streetworker dla Stowarzyszenia...

Komisarz Alex 

odc. 206 – Niewygodny świadek , sezon 17

Napisy: polskie dla niesłyszących

W jednej z łódzkich bram zostaje zamordowany Marek Szeptak, który pracował jako streetworker dla Stowarzyszenia... ROZWIŃ

W jednej z łódzkich bram zostaje zamordowany Marek Szeptak, który pracował jako streetworker dla Stowarzyszenia Dzieci Łodzi. Marek był także aktywistą ekologicznym, brał udział w licznych protestach przeciwko firmom, które szkodzą środowisku.
Narzędziem zbrodni okazuje się kula ortopedyczna – zgodnie z ustaleniami Leona ktoś z dużą siłą uderzył nią Marka w tył głowy, kiedy wychodził wieczorem ze świetlicy środowiskowej.
Komisarz Wilczak wraz z Alexem ustalają, że takie same kule Marek sprezentował w dniu swojej śmierci jednemu ze swoich podopiecznych, 10–letniemu Edkowi.
Tymczasem komisarz Wilczak wraz z Alexem goszczą u siebie Kubę, w czasie gdy jego mama przebywa na terapii w ośrodku zamkniętym. Z kolei Jagoda ma urodziny. Otrzymuje prezent niespodziankę od swojego byłego chłopaka Artura, jednak nie jest z niego zadowolona. Świadkiem tego jest Gutek, który nie bez satysfakcji przygląda się prezentowej porażce swojego konkurenta. Sam jednak ma kłopot z wręczeniem Jagodzie własnego podarunku. ZWIŃ