Darek rozmawia w firmie z sekretarką Magdą. Jest zdziwiony swoim niespodziewanym awansem. Dowiaduje się też,...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Klan  odc. 3831

Darek rozmawia w firmie z sekretarką Magdą. Jest zdziwiony swoim niespodziewanym awansem. Dowiaduje się też,...

Klan 

odc. 3831

Napisy: polskie dla niesłyszących

Darek rozmawia w firmie z sekretarką Magdą. Jest zdziwiony swoim niespodziewanym awansem. Dowiaduje się też,... ROZWIŃ

Darek rozmawia w firmie z sekretarką Magdą. Jest zdziwiony swoim niespodziewanym awansem. Dowiaduje się też, że swoją wizytę w biurze zapowiedział Tomasz Strąk. Obawia się pretensji związanych z przejęciem jego etatu. Tymczasem mężczyzna jeszcze bardziej zaskakuje Darka chwaląc się, że również dostał propozycję od Rutki – jeszcze bardziej lukratywną. Popołudniu Darek odbiera telefon z uczelni i dowiaduje się, że właśnie wyznaczono dla niego datę obrony pracy inżynierskiej. W przypływie endorfin zaprasza bliskich na lody.
Lidka czeka na Janusza przed jego biurem. Nie przyjmuje do wiadomości jego wykrętów i daje mu do zrozumienia, żeby jakoś zorganizował klika dni na wspólny wyjazd. W domu Zosia pyta o wakacje i w ten sposób powoli powstaje plan podróży. Janusz zaczyna się jednak ponownie wykręcać i stanowczo twierdzi, że w czerwcu nie może pozwolić sobie na wyjazd. Proponuje, że dołączy do rodziny na początku kolejnego miesiąca.
Ula skarży się Grażynie na ojca i wyznaje, że obawia się, że jest na nią obrażony. Leopold stanowczo zaprzecza, a dodatkowo przedstawia rodzinie swój idealny pomysł rozwiązania sprawy wyjazdu w trasę koncertową. Jako przykładny dziadek również chce w nią jechać i zajmować się Piotrusiem w trakcie prób i koncertów. Na tym planie najbardziej traci Grażyna, która od razu traci humor... Mąż nie wziął pod uwagę jej wakacyjnych planów!
Elżbieta zgadza się wybrać z Mirkiem na spacer. W trakcie przechadzki dostaje od niego płytę z nagraniem kwartetu smyczkowego jego syna i zaproszenie dla dwojga na koncert w Nieborowie. ZWIŃ