serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Informacje kulturalne  19.06.2019

Ostatniego dnia 56. KFPP w Opolu odbył się koncert Sceny Alternatywnej TVP Kultura. Na scenie...

Informacje kulturalne 

19.06.2019

Ostatniego dnia 56. KFPP w Opolu odbył się koncert Sceny Alternatywnej TVP Kultura. Na scenie... ROZWIŃ

Ostatniego dnia 56. KFPP w Opolu odbył się koncert Sceny Alternatywnej TVP Kultura. Na scenie wystąpili m.in. The Dumplings czy Lao Che, zaś Tomek Lipiński świętował na opolskiej scenie 40 lat pracy artystycznej.
Na ekrany kin już wkrótce trafi film „Piłsudski”, w reż. Michała Rosy z Borysem Szycem w roli głównej. Obraz pokazuje mniej znane oblicze marszałka. Zbliża się także premiera międzynarodowej produkcji z udziałem polskich aktorów. W filmie „Znajdę cię” w reż. Marthy Coolidge w rolę matki głównego bohatera wcieli się Małgorzata Kożuchowska.
Bajki Leszka Kołakowskiego jeszcze za życia podbijały rynek wydawniczy, teraz w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu trwają zdjęcia do animowanego filmu na podstawie jego opowieści „Wielkie zmartwienie”.
Prezydent Andrzej Duda po raz pierwszy wręczył medale za ratowanie Polaków w czasach wojny i totalitaryzmu. Odznaczenie Virtus et Franternitas ustanowiono na wniosek Instytutu Pileckiego.
W Poznaniu dobiega końca Enter Enea Festival, w programie rozmowa z jego dyrektorem artystycznym, Leszkiem Możdżerem. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy