serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Informacje kulturalne  13.05.2019

Zmarła Doris Day - wybitna aktorka i piosenkarka. Znamy ją z utworów takich jak Que...

Informacje kulturalne 

13.05.2019

Zmarła Doris Day - wybitna aktorka i piosenkarka. Znamy ją z utworów takich jak Que... ROZWIŃ

Zmarła Doris Day - wybitna aktorka i piosenkarka. Znamy ją z utworów takich jak Que Sera Sera, czy z filmu „Telefon Towarzyski”. Miała 97 lat.

W programie relacja z Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Moniuszki w Warszawie. Czternastu śpiewaków z całego świata w sobotę zakończyło swoją przygodę z konkursem. Zwyciężczynią 10. edycji została Rosjanka Maria Motolygina.

Polski Pawilon na 58. międzynarodowym Biennale Sztuki w Wenecji od soboty jest dostępny dla zwiedzających. W tym roku nasz kraj reprezentuje Roman Stańczak i jego rzeźbiarski „Lot”.

Za nami pierwsze dni 16. odsłony festiwalu Millennium Docs Against Gravity Organizatorzy w tym roku stawiają pytania, czy rozumiemy świat i czy świat rozumie nas?

W Krakowie powstanie Muzeum Stanisława Wyspiańskiego. Międzynarodowy konkurs na jego projekt ogłosiło Muzeum Narodowe w Krakowie i Stowarzyszenie Architektów Polskich. Muzeum wypełnione dziełami sztuki wybitnego artysty ma stanąć obok gmachu głównego Muzeum Narodowego, naprzeciw pomnika Wyspiańskiego otoczonego postaciami z jego dramatów. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy