Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Dziewczyny ze Lwowa  odc. 45 – Przesłuchania , sezon 4

Polina, Olyia, Matylda i Hanka są zamknięte w areszcie. Zaczynają się przesłuchania. Policjanci próbują po...

Dziewczyny ze Lwowa 

odc. 45 – Przesłuchania , sezon 4

Napisy: polskie dla niesłyszących

Polina, Olyia, Matylda i Hanka są zamknięte w areszcie. Zaczynają się przesłuchania. Policjanci próbują po... ROZWIŃ

Polina, Olyia, Matylda i Hanka są zamknięte w areszcie. Zaczynają się przesłuchania. Policjanci próbują po kolei złamać dziewczyny i przekonać je do współpracy.
Swieta po tragicznych wydarzeniach dochodzi do siebie w szpitalu. Kasia i Oleh zajmują się Natalką. Dziewczynka skarży się bratu, że dorośli dziwnie się zachowują. Oleh mówi jej, że to dlatego, że nie o wszystkim jej powiedzieli. Czy zdecyduje się na całkowitą szczerość wobec siostry?
Śledztwo ma wpływ na związek kapitana i Poliny, która dowiaduje się, że była kontaktem operacyjnym. Przyjaciel Arka, oficer próbuje go wytłumaczyć.
Tragiczne wydarzenia odbiły się także na Uljanie, która jako jedyna nie została zatrzymana w areszcie. Filmowiec wpada na pomysł, jak jej pomóc w powrocie do normalnego życia. Niejako przy okazji, muzyczne trio zyskuje nowego szefa, a właściwie szefową.
Nowakowa nie może bezczynnie patrzeć, jak Henryk nadużywa alkoholu i pogrąża się w smutku. Postanawia działać i do tego samego zmusza Henrulę.
Matylda ma swój ukryty cel, żeby za pośrednictwem swojej prawniczki wykorzystać Henryka. W starych oczach Henruli płonie gniew.
Kapitan udowadnia, jak wielkim uczuciem darzy Polinę - robi coś, czego nikt się nie spodziewał. ZWIŃ