serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Chichot losu  odc. 3

Joanna zastanawia się nad losem sierot po tragicznie zmarłej Elżbiecie. Nie chce, by Aga i...

Chichot losu 

odc. 3

Joanna zastanawia się nad losem sierot po tragicznie zmarłej Elżbiecie. Nie chce, by Aga i... ROZWIŃ

Joanna zastanawia się nad losem sierot po tragicznie zmarłej Elżbiecie. Nie chce, by Aga i Karol trafili do domu dziecka. Postanawia zaopiekować się nimi, do czasu odnalezienia ich ojca Tadeusza albo dalszych członków rodziny. Sierżant Jakubczyk wręcza Joannie torbę z osobistymi rzeczami Elżbiety. W stacji kontroli pojazdów we Wrocławiu trwają oględziny samochodu ofiary
wypadku. Wilczek i Makowska dowiadują się od inżyniera Wilgi, że przewód płynu hamulcowego w aucie został przecięty. Czyżby zatem chodzi o zabójstwo? Joanna odsłuchuje wiadomości nagrane na poczcie głosowej w komórce Elżbiety. Z jednej z nich może wywnioskować, że przyjaciółka miała romans. Joanna dzieli się spostrzeżeniami ze swoją sympatią Darkiem. Ten jednak wolałby mieć Joannę tylko dla siebie, tymczasem ona skupia całą uwagę na dzieciach i ich matce. Oburzona Joanna wyprasza go z domu.
Joanna prosi Stefana o tydzień urlopu. Chciałaby poświęcić więcej czasu dzieciom, zorganizować pogrzeb Elżbiety. Szefowi nie podoba się, że Joanna zaniedbuje pracę. Jurek czyta Krystynie nekrolog synowej. Na pogrzebie Elżbiety Joanna zauważa tajemniczego mężczyznę stojącego na uboczu.
Aga odwiedza panią Anielę w szpitalu. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy