serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alarm!  31.08.2019

Płynie Wisła płynie po polskiej krainie, a wraz z nią ścieki z warszawskiej oczyszczalni. Prezydent...

Alarm! 

31.08.2019

Płynie Wisła płynie po polskiej krainie, a wraz z nią ścieki z warszawskiej oczyszczalni. Prezydent... ROZWIŃ

Płynie Wisła płynie po polskiej krainie, a wraz z nią ścieki z warszawskiej oczyszczalni. Prezydent stolicy początkowo bagatelizował skalę problemu, ale reakcje mieszkańców miast i wsi, położonych wzdłuż rzeki, nie pozostawiają wątpliwości: ludzie boją się o zdrowie swoje i zwierząt. Dlatego masowo wykupują wodę ze sklepów i klną, że w stolicy dopuszczono do awarii, która nie miała prawa się wydarzyć. Ekipa „Alarmu!” pojechała w okolice Płocka, gdzie właśnie dociera trująca fala.

W programie wracamy też do bulwersującej sprawy jazzmana Krzysztofa Sadowskiego, który miał molestować, a nawet gwałcić dziewczynki. Kolejne ofiary, dziś już dorosłe kobiety opowiadają o swojej wielkiej tragedii. Niektóre chciały nawet popełnić samobójstwo.

Przypominamy również sprawę dwóch braci, których po śmierci rodziców wzięła pod opiekę babcia. Na dodatek odziedziczyli dług po ojcu, który próbował ściągać komornik. Po naszej interwencji odstąpił od egzekucji.

Wracamy również do miejsc, które pokazywaliśmy widzom w cyklu „Alarm! Na lato” oraz pokazujemy stan w jakim w przeddzień roznicy wybuchu II wojny światowej jest symbol tamtych dni - Westerplatte. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy