serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alarm!  31.07.2021

W Opolu miało powstać centrum aktywności dla dzieci z Zespołem Downa. Zamiast tego są zrozpaczeni...

Alarm! 

31.07.2021

W Opolu miało powstać centrum aktywności dla dzieci z Zespołem Downa. Zamiast tego są zrozpaczeni... ROZWIŃ

W Opolu miało powstać centrum aktywności dla dzieci z Zespołem Downa. Zamiast tego są zrozpaczeni rodzice chorych maluchów, nieskończona budowa i długi. Wygląda na to, że ktoś cynicznie oszukał stowarzyszenie i jego bezbronnych podopiecznych.

Pokazaliśmy historię Sebastiana Dziubiela, który zmarł po zatrzymaniu przez policję w Łochowie. Rodzina mężczyzny przekonywała, że tamtejsi funkcjonariusze pobili go i nie wezwali na czas karetki. Po emisji naszego reportażu zgłosiły się kolejne osoby, które twierdzą, że policjanci z Łochowa znęcali się nad nimi fizycznie i psychicznie. Rodzina Sebastiana Dziubiela wciąż czeka na wyniki sekcji zwłok swojego krewnego, które być może rzucą nowe światło na sprawę śmierci mężczyzny. Mają być znane najwcześniej za kilka tygodni.

5 milionów wyparowuje z kasy gminy, a burmistrz nabiera wody w usta. Ani mieszkańcy, ani radni z Konstancina - Jeziornej przez 3 miesiące nie wiedzieli, że włodarz najprawdopodobniej padł ofiarą telefonicznych naciągaczy. Tę stratę ujawniliśmy w zeszłym tygodniu, a teraz zwołano nadzwyczajną sesję rady gminy w tej sprawie.

Marta Panek trafiła do szpitala po tym, jak piłą do drewna nacięła sobie palec. Myślała, że będzie pod fachową i troskliwą opieką, tymczasem zajęła się nią lekarka stażystka, która niemalże bez znieczulenia dokonała niekoniecznie potrzebnej amputacji. Po 5 miesiącach prokuratura wreszcie wszczęła śledztwo w sprawie.

Na koniec nasz wakacyjny cykl „Alarm na lato” i kolejna propozycja, jak aktywnie spędzić wypoczynek w Polsce. Tym razem jedziemy w region, który zachwyca bogactwem ludowych tradycji. Ruszamy na Kurpiowszczyznę. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy