serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alarm!  28.02.2018

Naukowcy i lekarze alarmują, że z powodu smogu co roku przedwcześnie umiera ponad 40 tys....

Alarm! 

28.02.2018

Naukowcy i lekarze alarmują, że z powodu smogu co roku przedwcześnie umiera ponad 40 tys.... ROZWIŃ

Naukowcy i lekarze alarmują, że z powodu smogu co roku przedwcześnie umiera ponad 40 tys. Polaków. Wielu z nas jest przekonanych, że w swoich piecach palą węglem. Okazuje się, że to co kupuje wielu Polaków nie ma z węglem nic wspólnego, a jest śmiertelnie toksyczną substancją, tylko węgiel przypominającą. Nasze dziennikarskie śledztwo ujawniło, że nieuczciwi właściciele składu opału oszukują klientów.

W drugiej części programu o lobbingu, zastraszaniu i dyskryminacji. Czy talk Wyglądała rzeczywistość w niewielkim Urzędzie Gminy Nowe Skalmierzyce? Burmistrz podejrzewając urzędników o romanse w pracy na tej podstawie miała ich poniżać a nawet zwalniać. Pod skargą na działania burmistrz mieli się podpisać niemal wszyscy pracownicy urzędu.

Nasz reportaż, w którym ujawniliśmy, że znane osoby kupiły mieszkania w kamienicach objętych dziką reprywatyzacją wywołały ogromne zainteresowanie i falę komentarzy. Nadal prowadzimy nasze śledztwo i zbieramy kolejne informacje. O ich efektach wkrótce. ZWIŃ