serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alarm!  27.03.2019

Według statystyk w Polsce, średnio co dwa tygodnie, matka zabija swoje nowo narodzone dziecko. Czasami...

Alarm! 

27.03.2019

Według statystyk w Polsce, średnio co dwa tygodnie, matka zabija swoje nowo narodzone dziecko. Czasami... ROZWIŃ

Według statystyk w Polsce, średnio co dwa tygodnie, matka zabija swoje nowo narodzone dziecko. Czasami ukrywają zwłoki bardzo blisko miejsca zamieszkania, co zdaniem psychologów świadczy o ich więzi emocjonalnej z martwym dzieckiem. Tak prawdopodobnie było w przypadku noworodka z Wrocławia, znalezionego blisko osiedla. Co dzieje się dalej? Zaczyna się policyjne poszukiwanie rodziców. Nie tylko matki. Pomagają w tym badania DNA. Pokazujemy, na czym one polegają.

W programie też historia państwa Kwiatkowskich, którzy stworzyli dom pełen ciepła dla sześciorga dzieci swoich i tych przysposobionych. Niespełna tydzień temu ten rodzinny dom spłonął, a jego mieszkańcy cudem uszli z życiem. Teraz przychodzi pomoc.

Pokazujemy również sprawę walki rodziców dzieci, które wymagają szczególnej opieki o szkołę, którą chcą zamknąć władze Wrocławia. Ratusz chce się wycofać z jej prowadzenia, a pieczę nad placówką miała by objąć Fundacja Diakonii Ewangelickiej. Wiele wskazuje na to, że po reorganizacji część uczniów będzie musiała się przenieść do innych szkół. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy